Green Blue Red

Вітаємо на нашому сайті

Излечившийся от СПИДа вдохновил врачей на «революционный» метод борьбы с ним

PDF | Print | E-mail

Врачи, вдохновленные Тимоти Брауном, который был инфицирован ВИЧ более десяти лет, до тех пор, пока не получил трансплантацию костного мозга с ВИЧ-резистентными клетками в 2007 году. И теперь врачи еще на один шаг ближе к эмуляции успеха операции Брауна, что может помочь примерно 34 млн. людей во всем мире, которые являются ВИЧ-положительными.

Read more...

 

В больницах Киева не хватает 10 тысяч медсестер

PDF | Print | E-mail

На сегодняшний день проблемой №1 для Киева является нехватка медицинских кадров. Об этом сегодня заявила председатель Киевского городского профсоюза работников здравоохранения Лариса Канаровская.

Как сообщает www.kiev-forum.org, Канаровская отменила, что на сегодняшний день в медицинскую отрасль требуется 4 тысячи врачей и 10 тысяч медицинских сестер.

Кроме того, по словам председателя Киевского городского профсоюза, в городе нет ни одного реанимобиля или вертолета, чтобы оперативно доставлять больных в клиники.

 

ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНГРЕС ПАЦІЄНТІВ. Ми зробили ще один крок

PDF | Print | E-mail

Вчора, 18 квітня в історичному для кожного українця місці, в «Будинку вчителя» пройшов ІІ Всеукраїнський конгрес пацієнтів. Через майже два роки, після першого в історії незалежної України загальнонаціонального конгресу пацієнтських організацій, зі всієї країни знову зібралися люди, яким небайдужа доля пацієнтів. Ще до початку пленарного засідання під час Круглого столу «Міжсекторна взаємодія задля підвищення ефективності охорони здоров’я»  кожен учасник мав змогу висловити своє бачення проблеми соціальної активності пацієнтів, шляхи вирішення питань забезпеченості громадських організацій ресурсами та взаємодії на рівні «НДО  - влада – бізнес». Було представлено кілько прикладів практичного застосування громадських ідей та проектів для захисту прав та інтересів пацієнтів.

Read more...

 

Основную прибыль фармацевтам приносят 200 выдуманных недугов

PDF | Print | E-mail

Необходимость продвижения на рынке фармацевтических новинок, порой, толкает исследователей, работающих вместе со специалистами по PR, к неожиданным ходам – они "открывают" новые недуги и тут же предлагают средства для их лечения. Также распространена практика, в ходе которой заболеванием объявляется то, что таковым еще недавно не считалось.

Read more...

 

Комітети Верховної Ради підтримали законопроекти щодо змін до оподаткування коштів Глобального фонду

PDF | Print | E-mail

Комітет Верховної Ради України з питань охорони здоров’я рекомендує парламенту прийняти в цілому проект Закону України «Про виконання програм Глобальногофонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні» (реєстраційний № 10121).

Read more...

 

У МОЗ активно тривають процедури державних закупівель

PDF | Print | E-mail

З метою безперебійного забезпечення лікарськими засобами та виробами медичного призначення пацієнтів, Міністерство охорони здоров'я України з січня 2012 року розпочало процедуру проведення тендерних закупівель. Відповідно до процедури станом на 11.04.2012 державні закупівлі активно тривають.


 

Зокрема за Державною програмою "Централізовані заходи з лікування хворих на гемофілію" розкриття результатів торгів заплановано на 10 травня, за "Загальнодержавною програмою боротьби з онкологічним захворювання на період до 2016 року" (доросла онкологія) - розкриття заплановано на 17, 18, 21, 22, 23 травня, за "Загальнодержавною програмою боротьби з онкологічним захворювання на період до 2016 року" (доросла онкогематологія) розкриття заплановано на 17, 21, 22 травня. Також за цими програмами залишки від потреби 2012 року у регіонах нині становлять: онкологія - 37,5%, онкогематологія - 56%, гемофілія - 54, 7%.

За програмою "Програми і централізовані заходи з профілактики і лікування СНІДу" зібрано заявки з регіонів, триває підготовка "технічного завдання" для надання на розгляд Комітету з конкурсних торгів МОЗ, після чого буде оголошено дату проведення закупівель. На сьогодні, за відповідною програмою у регіонах залишки лікарських засобів сягають 64% від потреби 2012 року, тест-систем - 70%. За програмою "Програми і централізовані заходи по боротьби з туберкульозом" триває збір заявок з регіонів, оголошення тендеру відбудеться найближчим часом. Залишки за відповідною програмою (тест-системи і витратні матеріали) - становлять 23% від потреби 2012 року.

Прес-служба МОЗ України

   

Пацієнти принесли в МОЗ граблі

PDF | Print | E-mail

Сьогодні пацієнти зі смертельно небезпечними захворюваннями принесли до Міністерства охорони здоров’я України звернення та граблі. Такою акцією вони вимагають вчасно оголосити державні тендери на закупівлю ліків для них. Пацієнти обурені, що нове керівництво міністерства може наступити на ті ж самі граблі, що й їх попередники, затягуючи тендери на закупівлю ліків, а б’ють ці граблі по них… На граблях відмічено дві дати: 20 квітня -  кінцевий термін, коли повинні бути оголошені тендери, та 31 серпня – термін, коли всі ліки повинні надійти до лікарень. Саме ці дати вказані у зверненні, переданому Міністру охорони здоров’я України Раїсі Богатирьовій разом з граблями до МОЗу, щоб запобігти катастрофі, яка забере життя тисяч українців та зробить десятки тисяч людей інвалідами. «Вперше ми, пацієнти з ВІЛ/СНІДом, туберкульозом, онкологією та гемофілією вийшли разом, щоб нас почуло Міністерство охорони здоров’я та вчасно закупило для нас препарати, від яких залежить наше життя – каже Дмитро Шерембей, ВІЛ-позитивний, Голова Дорадчої ради спільнот з питань доступу до лікування в Україні. - Не варто повторювати схеми попередніх років, наступаючи на ті самі граблі, які  вбивають українців».

 

Read more...

   

Туберкульозні диспансери в Києві шокують хворих

PDF | Print | E-mail

Стаціонарні установи з лікування туберкульозу в столиці в жахливому стані. Якщо оцінювати рівень стаціонарних медичних установ по 5-бальній шкалі, то вони заледве дотягують до 2. Таку оцінку медичним установам столиці в ефірі телеканалу «Київ» дав Владислав Штанько, головний позаштатний спеціаліст з фтизіатрії ГУОЗ м. Києва.

Read more...

   

Page 31 of 38

Контактна інформація: sitchen@ukr.netsitchen194@gmail.com