Green Blue Red

Вітаємо на нашому сайті

У МОЗ активно тривають процедури державних закупівель

PDF | Print | E-mail

З метою безперебійного забезпечення лікарськими засобами та виробами медичного призначення пацієнтів, Міністерство охорони здоров'я України з січня 2012 року розпочало процедуру проведення тендерних закупівель. Відповідно до процедури станом на 11.04.2012 державні закупівлі активно тривають.


 

Зокрема за Державною програмою "Централізовані заходи з лікування хворих на гемофілію" розкриття результатів торгів заплановано на 10 травня, за "Загальнодержавною програмою боротьби з онкологічним захворювання на період до 2016 року" (доросла онкологія) - розкриття заплановано на 17, 18, 21, 22, 23 травня, за "Загальнодержавною програмою боротьби з онкологічним захворювання на період до 2016 року" (доросла онкогематологія) розкриття заплановано на 17, 21, 22 травня. Також за цими програмами залишки від потреби 2012 року у регіонах нині становлять: онкологія - 37,5%, онкогематологія - 56%, гемофілія - 54, 7%.

За програмою "Програми і централізовані заходи з профілактики і лікування СНІДу" зібрано заявки з регіонів, триває підготовка "технічного завдання" для надання на розгляд Комітету з конкурсних торгів МОЗ, після чого буде оголошено дату проведення закупівель. На сьогодні, за відповідною програмою у регіонах залишки лікарських засобів сягають 64% від потреби 2012 року, тест-систем - 70%. За програмою "Програми і централізовані заходи по боротьби з туберкульозом" триває збір заявок з регіонів, оголошення тендеру відбудеться найближчим часом. Залишки за відповідною програмою (тест-системи і витратні матеріали) - становлять 23% від потреби 2012 року.

Прес-служба МОЗ України

 

Пацієнти принесли в МОЗ граблі

PDF | Print | E-mail

Сьогодні пацієнти зі смертельно небезпечними захворюваннями принесли до Міністерства охорони здоров’я України звернення та граблі. Такою акцією вони вимагають вчасно оголосити державні тендери на закупівлю ліків для них. Пацієнти обурені, що нове керівництво міністерства може наступити на ті ж самі граблі, що й їх попередники, затягуючи тендери на закупівлю ліків, а б’ють ці граблі по них… На граблях відмічено дві дати: 20 квітня -  кінцевий термін, коли повинні бути оголошені тендери, та 31 серпня – термін, коли всі ліки повинні надійти до лікарень. Саме ці дати вказані у зверненні, переданому Міністру охорони здоров’я України Раїсі Богатирьовій разом з граблями до МОЗу, щоб запобігти катастрофі, яка забере життя тисяч українців та зробить десятки тисяч людей інвалідами. «Вперше ми, пацієнти з ВІЛ/СНІДом, туберкульозом, онкологією та гемофілією вийшли разом, щоб нас почуло Міністерство охорони здоров’я та вчасно закупило для нас препарати, від яких залежить наше життя – каже Дмитро Шерембей, ВІЛ-позитивний, Голова Дорадчої ради спільнот з питань доступу до лікування в Україні. - Не варто повторювати схеми попередніх років, наступаючи на ті самі граблі, які  вбивають українців».

 

Read more...

 

Туберкульозні диспансери в Києві шокують хворих

PDF | Print | E-mail

Стаціонарні установи з лікування туберкульозу в столиці в жахливому стані. Якщо оцінювати рівень стаціонарних медичних установ по 5-бальній шкалі, то вони заледве дотягують до 2. Таку оцінку медичним установам столиці в ефірі телеканалу «Київ» дав Владислав Штанько, головний позаштатний спеціаліст з фтизіатрії ГУОЗ м. Києва.

Read more...

 

Половина хворих на туберкульоз - забезпечені громадяни

PDF | Print | E-mail

Пройти обстеження  на туберкульоз можна в будь-якій поліклініці столиці. Крім того, по місту періодично їздять рентген-мобілі, які проводять безкоштовне обстеження. Про це розповів в ефірі телеканалу «Київ» Владислав Штанько, головний позаштатний спеціаліст з фтизіатрії ГУОЗ м. Києва.

Read more...

 

"Мы должны доказать, что мы не дикари"

PDF | Print | E-mail

В Минздраве поговорили о реформах

Фото: Валерий Мельников / Коммерсантъ

В пятницу в Министерстве здравоохранения подвели итоги первого года проведения медицинской реформы. Вице-премьер—министр здравоохранения Раиса Богатырева отметила, что одним из ее недостатков является отсутствие информирования граждан о целях и задачах реформы, и поручила региональным подразделениям Минздрава усилить разъяснительную работу среди врачей и пациентов. Первый заместитель главы администрации президента Ирина Акимова пообещала до конца года повысить зарплату врачам, но медики отнеслись к этим обещаниям скептически.

Read more...

 

Послание по случаю Всемирного дня борьбы с туберкулезом

PDF | Print | E-mail

UNITED NATIONS        NATIONS UNIES

ГЕНЕРАЛЬНЫЙ СЕКРЕТАРЬ

- - -

ПОСЛАНИЕ ПО СЛУЧАЮ ВСЕМИРНОГО ДНЯ БОРЬБЫ С ТУБЕРКУЛЕЗОМ

24 марта 2012 года

В течение слишком длительного времени проблеме туберкулеза не уделялось достаточного внимания. Такое пренебрежительное отношение приводит к неоправданным страданиям: только в 2010 году туберкулезом заболели практически 9 миллионов человек и от него умерли 1,4 миллиона человек, причем 95 процентов из них — в развивающихся странах. По таким показателям туберкулез занимает второе место в числе самых опасных инфекционных заболеваний, являющихся причиной смертности среди взрослого населения мира.

Read more...

   

Общественность Латинской Америки и Карибского региона озабочена возможными изменениями в процедурах Глобального Фонда по продлению грантов и критериев подачи заявок

PDF | Print | E-mail

Общественные организации Латинской Америки и Карибского региона планируют собрать более тысячи подписей в поддержку петиции, которую планируется представить на заседании Правления Глобального Фонда, которое пройдет 21-22 ноября в Аккре, Гана. Аналогичную петицию планируют подать от Евразийской Сети Снижения Вреда в регионе Восточной Европы и Центральной Азии. Об этом сообщил бюллетень AIDSPAN, № 161 от 27 октября 2011 г.

Read more...

   

Вколіть їм догану!

PDF | Print | E-mail

Written by Юрій Бутусов «Дзеркало тижня. Україна» №37, 14 жовтня 2011, 21:55

Керівництво України офіційно визнало, що ситуація з поставками ліків катастрофічна і вийшла з-під контролю уряду. 12 жовтня президент Віктор Янукович спеціальним указом оголосив догану керівництву Мінздоров’я — «за неналежне виконання службових обов’язків, невиконання державних цільових програм і комплекс­них заходів із охорони здоров’я». Стягнення отримали міністр Олек­сандр Аніщенко та заступники Раїса Моїсеєнко, Олександр Толс­танов, Галина Калішенко.

Read more...

   

Page 32 of 38

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації

Контактна інформація: sitchen@ukr.netsitchen194@gmail.com