Green Blue Red

Вітаємо на нашому сайті

Профілактика туберкульозу в Україні – без коментарів

PDF | Print | E-mail

20 квітня 2010 року на засіданні Національної ради з питань протидії туберкульозу і ВІЛ-інфекції/СНІДу українськими неурядовими протитуберкульозними організаціями підняте питання щодо недостатньої кількості вакцини БЦЖ для дітей та підлітків.

27 квітня 2010 року Міністерством охорони здоров’я України під час брифінгу була оприлюднена інформація про те, що в Україну поступила вакцина, як датського виробництва (вона вже розвезена по регіонах), так і вакцина російського виробництва, яка ще розвозиться.

6 травня 2010 року керівник програми «Подолання епідемії туберкульозу в Донецькій області» у Фонді Рината Ахметова «Розвиток України» Денис Денисенко повідомив, що у Донецькій області в червні поточного року для новонароджених не буде протитуберкульозної вакцини. За його словами, сьогодні «з вакциною складності: у регіоні створилася дуже критична ситуація - наступного місяця для новонароджених дітей не буде вакцини протитуберкульозної».

 

Read more...

 

Засідання Робочої Групи Високого Рівня щодо заснування Причорноморського Партнерства у сфері протидії туберкульозу

PDF | Print | E-mail

12 квітня 2010 року у Комітеті Верховної Ради України з питань охорони здоров’я відбулося засідання Робочої Групи Високого Рівня щодо заснування Причорноморського Партнерства у сфері протидії туберкульозу.

Read more...

 

Звернення Коаліції організацій "Зупинимо туберкульоз разом" з нагоди Всесвітнього та Всеукраїнського дня боротьби із туберкульозом

PDF | Print | E-mail

ЗВЕРНЕННЯ

ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СПІЛКИ НЕУРЯДОВИХ ОРГАНІЗАЦІЙ

«КОАЛІЦІЯ «ЗУПИНИМО ТУБЕРКУЛЬОЗ РАЗОМ»

З НАГОДИ ВСЕСВІТНЬОГО ТА ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДНЯ БОРОТЬБИ ІЗ ТУБЕРКУЛЬОЗОМ

 

РІДНА УКРАЇНСЬКА ГРОМАДО!

 

                Дозволь звернутися до тебе з нагоди Всесвітнього дня боротьби із туберкульозом.

                Шановні добродії, невже Ви нічого не чули про туберкульоз? Ви і близькі Вам люди ніколи  не страждали від цієї страшної хвороби?  Тож нехай Господь і надалі береже Вас від цієї напасті!

                Втім, загрозлива ситуація щодо туберкульозу, що завжди був індикатором суспільного благополуччя, склалася в усьому світі наприкінці минулого – на початку нового тисячоліття. Щороку в світі на туберкульоз захворюють від 7 до 9 млн. людей, а вмирають − близько 3 млн.
                За критеріями Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Україна віднесена до груп країн із високим рівнем захворюваності на туберкульоз. В нашій країні на сухоти щороку захворюють близько 38 тис. українців, а вмирають від них – більше 10 тис. Про надзвичайну соціальну небезпеку туберкульозу свідчить, зокрема, той факт, що за весь час спостережень (тобто за останні 23 роки) від захворювання на синдром набутого імунодефіциту (СНІД) – найстрашнішої хвороби сучасності, в Україні померло 18 030 осіб, а отже менше, ніж вмирає від туберкульозу кожних два роки. Тож про підступного ворога треба знати якнайбільше, щоб не стати його жертвою.

Read more...

 

Пациент полгода носил протез не той стопы

PDF | Print | E-mail

Британский медик лишился работы после того, как установил протез левой стопы пациенту, потерявшему правую нижнюю конечность, сообщает «МедПортал». Всего в адрес специалиста по протезированию конечностей Малкольма Гриффитса (Malcolm Griffiths) поступило 16 жалоб от 11 пациентов.

Read more...

 

Датские ученые разработали новое лекарство от гепатита С

PDF | Print | E-mail

Датская компания Santaris разработала субстанцию, эффективно подавляющую вирус гепатита С. Вирусам, как правило, свойственна большая избирательность в том, что касается клеток-хозяев. Не является исключением и вирус гепатита С - он может размножаться только в клетках печеночной ткани.

Read more...

 

Начались слушания о сговоре ВОЗ с фармацевтами

PDF | Print | E-mail

Сегодня в парламентской ассамблее Совета Европы состоятся первые слушания о роли Всемирной организации здравоохранения (ВОЗ) в преувеличении опасности свиного гриппа H1N1 и сговоре с фармацевтическими компаниями о необходимости массовой вакцинации против этой болезни. Парламентарии намерены начать расследование "влияния фармацевтической промышленности внутри ВОЗ".

Read more...

   

И тебя вылечат

PDF | Print | E-mail

Корреспондент, 20 ноября 2009

 

Барак Обама начинает реформу здравоохранения в США: через десять лет вся Америка будет иметь медстраховку. Реализовать столь амбициозный план пока не удавалось ни одному американскому президенту

Наталия Мечетная

Read more...

   

У Китаї виявили новий вірус СНІДу, що передається через кашель

PDF | Print | E-mail

Серед китайців паніка через невідому хворобу. Її охрестили "новим СНІДом", але психіатри вважають, що йдеться про психологічну епідемію.

Read more...

   

Page 41 of 42

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації

Контактна інформація: sitchen@ukr.netsitchen194@gmail.com