Green Blue Red

Вітаємо на нашому сайті

Туберкульозні диспансери в Києві шокують хворих

PDF | Print | E-mail

Стаціонарні установи з лікування туберкульозу в столиці в жахливому стані. Якщо оцінювати рівень стаціонарних медичних установ по 5-бальній шкалі, то вони заледве дотягують до 2. Таку оцінку медичним установам столиці в ефірі телеканалу «Київ» дав Владислав Штанько, головний позаштатний спеціаліст з фтизіатрії ГУОЗ м. Києва.

Read more...

 

Половина хворих на туберкульоз - забезпечені громадяни

PDF | Print | E-mail

Пройти обстеження  на туберкульоз можна в будь-якій поліклініці столиці. Крім того, по місту періодично їздять рентген-мобілі, які проводять безкоштовне обстеження. Про це розповів в ефірі телеканалу «Київ» Владислав Штанько, головний позаштатний спеціаліст з фтизіатрії ГУОЗ м. Києва.

Read more...

 

Пацієнти принесли в МОЗ граблі

PDF | Print | E-mail

Сьогодні пацієнти зі смертельно небезпечними захворюваннями принесли до Міністерства охорони здоров’я України звернення та граблі. Такою акцією вони вимагають вчасно оголосити державні тендери на закупівлю ліків для них. Пацієнти обурені, що нове керівництво міністерства може наступити на ті ж самі граблі, що й їх попередники, затягуючи тендери на закупівлю ліків, а б’ють ці граблі по них… На граблях відмічено дві дати: 20 квітня -  кінцевий термін, коли повинні бути оголошені тендери, та 31 серпня – термін, коли всі ліки повинні надійти до лікарень. Саме ці дати вказані у зверненні, переданому Міністру охорони здоров’я України Раїсі Богатирьовій разом з граблями до МОЗу, щоб запобігти катастрофі, яка забере життя тисяч українців та зробить десятки тисяч людей інвалідами. «Вперше ми, пацієнти з ВІЛ/СНІДом, туберкульозом, онкологією та гемофілією вийшли разом, щоб нас почуло Міністерство охорони здоров’я та вчасно закупило для нас препарати, від яких залежить наше життя – каже Дмитро Шерембей, ВІЛ-позитивний, Голова Дорадчої ради спільнот з питань доступу до лікування в Україні. - Не варто повторювати схеми попередніх років, наступаючи на ті самі граблі, які  вбивають українців».

 

Read more...

 

"Мы должны доказать, что мы не дикари"

PDF | Print | E-mail

В Минздраве поговорили о реформах

Фото: Валерий Мельников / Коммерсантъ

В пятницу в Министерстве здравоохранения подвели итоги первого года проведения медицинской реформы. Вице-премьер—министр здравоохранения Раиса Богатырева отметила, что одним из ее недостатков является отсутствие информирования граждан о целях и задачах реформы, и поручила региональным подразделениям Минздрава усилить разъяснительную работу среди врачей и пациентов. Первый заместитель главы администрации президента Ирина Акимова пообещала до конца года повысить зарплату врачам, но медики отнеслись к этим обещаниям скептически.

Read more...

 

Послание по случаю Всемирного дня борьбы с туберкулезом

PDF | Print | E-mail

UNITED NATIONS        NATIONS UNIES

ГЕНЕРАЛЬНЫЙ СЕКРЕТАРЬ

- - -

ПОСЛАНИЕ ПО СЛУЧАЮ ВСЕМИРНОГО ДНЯ БОРЬБЫ С ТУБЕРКУЛЕЗОМ

24 марта 2012 года

В течение слишком длительного времени проблеме туберкулеза не уделялось достаточного внимания. Такое пренебрежительное отношение приводит к неоправданным страданиям: только в 2010 году туберкулезом заболели практически 9 миллионов человек и от него умерли 1,4 миллиона человек, причем 95 процентов из них — в развивающихся странах. По таким показателям туберкулез занимает второе место в числе самых опасных инфекционных заболеваний, являющихся причиной смертности среди взрослого населения мира.

Read more...

 

Общественность Латинской Америки и Карибского региона озабочена возможными изменениями в процедурах Глобального Фонда по продлению грантов и критериев подачи заявок

PDF | Print | E-mail

Общественные организации Латинской Америки и Карибского региона планируют собрать более тысячи подписей в поддержку петиции, которую планируется представить на заседании Правления Глобального Фонда, которое пройдет 21-22 ноября в Аккре, Гана. Аналогичную петицию планируют подать от Евразийской Сети Снижения Вреда в регионе Восточной Европы и Центральной Азии. Об этом сообщил бюллетень AIDSPAN, № 161 от 27 октября 2011 г.

Read more...

   

Вколіть їм догану!

PDF | Print | E-mail

Written by Юрій Бутусов «Дзеркало тижня. Україна» №37, 14 жовтня 2011, 21:55

Керівництво України офіційно визнало, що ситуація з поставками ліків катастрофічна і вийшла з-під контролю уряду. 12 жовтня президент Віктор Янукович спеціальним указом оголосив догану керівництву Мінздоров’я — «за неналежне виконання службових обов’язків, невиконання державних цільових програм і комплекс­них заходів із охорони здоров’я». Стягнення отримали міністр Олек­сандр Аніщенко та заступники Раїса Моїсеєнко, Олександр Толс­танов, Галина Калішенко.

Read more...

   

Нове керівництво Державної служби України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань

PDF | Print | E-mail

05 жовтня 2011 року у Міністерстві охорони здоров’я України відбулася зустріч ключових партнерів із керівництвом Міністерства охорони здоров’я України та Державної служби України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань.

Read more...

   

Page 43 of 49

Контактна інформація: sitchen@ukr.netsitchen194@gmail.com