Green Blue Red

Вітаємо на нашому сайті

В КИЕВЕ ОТМЕЧЕН СПАД ЗАБОЛЕВАЕМОСТИ ТУБЕРКУЛЕЗОМ

PDF | Print | E-mail

В Киеве отмечен спад заболеваемости туберкулезом

Опасность подхватить на улице туберкулез киевлянам почти не грозит. Показатель заболеваемости, распространения и смертности от палочки Коха в Киеве в 2 раза ниже чем по Украине в целом. Об этом сообщила начальник Главного управления здравоохранения Киева Раиса Моисеенко.

Правда, за хорошими статистическими данными может крыться отнюдь не уменьшение уровня заболеваемости. Врачи отмечают, что в Киеве недостаточно хорошо проводится работа по выявлению больных с помощью флюробследований взрослого населения. Хуже всего в этом вопросе обстоят дела в Соломянском районе столицы.

Подробнее читайте в материале Ксении Залуцкой "Чем болеют киевляне".

 

http://kiyany.obozrevatel.com/money/v-kieve-otmechen-spad-zabolevaemosti-tuberkulezom.htm

 

Туберкульоз - від Дня Боротьби до Дня Перемоги

PDF | Print | E-mail

22 березня, об 11:00, у приміщенні Національного інституту фтизіатрії та пульмонології ім. Ф.Г. Яновського АМН України відбувся прес-клуб з нагоди Всесвітнього та Всеукраїнського дня боротьби із туберкульозом: «Туберкульоз - від Дня Боротьби до Дня Перемоги».

Прес-клуб організований Коаліцією організацій «Зупинимо туберкульоз разом».

Read more...

 

Украинцы с редкими заболеваниями обречены на муки

PDF | Print | E-mail

Лечение синдрома Гоше у детей финансируется на 25%, а взрослые должны искать миллионы сами


 

 

Read more...

 

Американцы оценили риск заражения туберкулезом от слонов

PDF | Print | E-mail

Эпидемиологи американских Центров контроля и профилактики заболеваний (CDC) провели исследование по результатам вспышки инфекции среди слонов. Об этом сообщает AP.

Read more...

 

Школа адвокації, комунікації та соціальної мобілізації у сфері протидії захворюванню на туберкульоз

PDF | Print | E-mail

Інформаційне повідомлення

Шановні панове!

За останні роки в світі та Україні приділяється багато уваги боротьбі із туберкульозом. Однак, для досягнення цілі Глобального партнерства «Зупинити туберкульоз» (STOP TB) – виявляти 70% нових випадків захворювання та успішно виліковувати 85% таких випадків – необхідно вийти за межі медичних проблем (вдосконалення діагностики, розробка нових ліків і вакцин) та приділити увагу численним соціальним, економічним, правовим та політичним проблемам, які впливають на результати боротьби із туберкульозом.

Read more...

 

Создана вакцина для лечения наркомании

PDF | Print | E-mail

 

   

Чудесное средство — очередная афера

PDF | Print | E-mail

Доказательства эффективности препарата тамифлю производства швейцарской фармацевтической компании Roche как средства для профилактики воспаления легких при гриппе отсутствуют! К такому выводу пришла авторитетная международная независимая группа ученых Cochrane Collaboration.

Read more...

   

Про нормативно-правове регулювання протитуберкульозних заходів на сучасному етапі

PDF | Print | E-mail

ПРО НОРМАТИВНО-ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ ПРОТИТУБЕРКУЛЬОЗНИХ ЗАХОДІВ НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ

Л.Г. Авербух, СВ. Поздняков, О.О. Недужко, Н.Г. Славіна

Український науково-дослідний протичумний інститут ім. І.І. Мечникова МОЗ України

Одеський обласний протитуберкульозний диспансер

 

Загальний принцип удосконалення нормативно-правових актів у сфері протидії туберкульозу і повноцінного контролю епідемії повинен передбачати поєднання трьох чинників: законодавчих норм, програмних завдань і ресурсного забезпечення.

Гарантією ефективності протидії туберкульозу уявляється легітимізація низки заходів на рівні обов'язкових, що не суперечить рекомендаціям міжнародних правових документів. Саме такі заходи рекомендується використовувати у надзвичайних ситуаціях, що являє собою триєдина епідемія туберкульоз + ВІЛ/СНІД + наркоманія, яка спостерігається в Україні. Примусові заходи слід застосовувати тільки як виняток. Інформування пацієнтів про існування таких заходів і наявність механізму для їх реалізації в більшості випадків дозволить уникнути необхідності їх застосування.Ключові слова: туберкульоз, конституційне право, законодавство, виявлення, лікування.

Read more...

   

Page 46 of 50

Контактна інформація: sitchen@ukr.netsitchen194@gmail.com