Green Blue Red

Вітаємо на нашому сайті

Беременность и туберкулез

PDF | Print | E-mail

С.В. Зайков, д.м.н., профессор кафедры фтизиатрии с курсом клинической иммунологии и аллергологии Винницкого национального медицинского университета им. Н.И. Пирогова

Медицинские аспекты здоровья женщины № 3(30)' 2010

Туберкулез сегодня продолжает оставаться актуальной медико-социальной проблемой не только для Украины, но и для других стран мира.

Read more...

 

ЗАГАДКОВА АРИФМЕТИКА ТУБЕРКУЛЬОЗУ

PDF | Print | E-mail

Сергій Борткевич, Ігор Горбасенко, Віталій Руденко, співголови Всеукраїнської спілки громадських організацій «Коаліція організацій «Зупинимо туберкульоз разом»

«... Доводиться бігти з усіх ніг, щоб тільки залишитися на

тому ж місці! Якщо ж хочеш потрапити в інше місце, тоді

потрібно бігти щонайменше вдвічі швидше!»

Льюїс Керролл, «Аліса в Задзеркаллі»

Read more...

 

Звернення до фтизіатричної громадськості України

PDF | Print | E-mail

ЗВЕРНЕННЯ
КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СПІЛКИ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ «КОАЛІЦІЯ ОРГАНІЗАЦІЙ «ЗУПИНИМО ТУБЕРКУЛЬОЗ РАЗОМ» ДО ФТИЗІАТРИЧНОЇ ГРОМАДСЬКОСТІ УКРАЇНИ

ШАНОВНІ ФТИЗІАТРИ УКРАЇНИ!

Глибоко поважаючи Вашу невтомну боротьбу із епідемією туберкульозу в Україні, яку ви проводите у надзвичайно складних умовах, звертаємося до Вас із проблемою, яка викликає у нас, представників неурядових організацій, певне занепокоєння. Всупереч низькому рівню заробітної плати, практично на голому ентузіазмі, у напіврозвалених будівлях, за допомогою вкрай застарілого обладнання та в умовах хронічного дефіциту самого необхідного Ви намагаєтеся чесно виконувати свій лікарський обов’язок.

Read more...

 

Зупинимо туберкульоз разом!

PDF | Print | E-mail

12 травня 2010 року відбулася прес-конференція "Зупинимо туберкульоз разом", в якій взяли участь керівники Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту, представники Громадського руху "Українці проти туберкульозу", фахівці в сфері боротьби з туберкульозом, експерти.

Read more...

 

Профілактика туберкульозу в Україні – без коментарів

PDF | Print | E-mail

20 квітня 2010 року на засіданні Національної ради з питань протидії туберкульозу і ВІЛ-інфекції/СНІДу українськими неурядовими протитуберкульозними організаціями підняте питання щодо недостатньої кількості вакцини БЦЖ для дітей та підлітків.

27 квітня 2010 року Міністерством охорони здоров’я України під час брифінгу була оприлюднена інформація про те, що в Україну поступила вакцина, як датського виробництва (вона вже розвезена по регіонах), так і вакцина російського виробництва, яка ще розвозиться.

6 травня 2010 року керівник програми «Подолання епідемії туберкульозу в Донецькій області» у Фонді Рината Ахметова «Розвиток України» Денис Денисенко повідомив, що у Донецькій області в червні поточного року для новонароджених не буде протитуберкульозної вакцини. За його словами, сьогодні «з вакциною складності: у регіоні створилася дуже критична ситуація - наступного місяця для новонароджених дітей не буде вакцини протитуберкульозної».

 

Read more...

 

Засідання Робочої Групи Високого Рівня щодо заснування Причорноморського Партнерства у сфері протидії туберкульозу

PDF | Print | E-mail

12 квітня 2010 року у Комітеті Верховної Ради України з питань охорони здоров’я відбулося засідання Робочої Групи Високого Рівня щодо заснування Причорноморського Партнерства у сфері протидії туберкульозу.

Read more...

   

Звернення Коаліції організацій "Зупинимо туберкульоз разом" з нагоди Всесвітнього та Всеукраїнського дня боротьби із туберкульозом

PDF | Print | E-mail

ЗВЕРНЕННЯ

ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СПІЛКИ НЕУРЯДОВИХ ОРГАНІЗАЦІЙ

«КОАЛІЦІЯ «ЗУПИНИМО ТУБЕРКУЛЬОЗ РАЗОМ»

З НАГОДИ ВСЕСВІТНЬОГО ТА ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДНЯ БОРОТЬБИ ІЗ ТУБЕРКУЛЬОЗОМ

 

РІДНА УКРАЇНСЬКА ГРОМАДО!

 

                Дозволь звернутися до тебе з нагоди Всесвітнього дня боротьби із туберкульозом.

                Шановні добродії, невже Ви нічого не чули про туберкульоз? Ви і близькі Вам люди ніколи  не страждали від цієї страшної хвороби?  Тож нехай Господь і надалі береже Вас від цієї напасті!

                Втім, загрозлива ситуація щодо туберкульозу, що завжди був індикатором суспільного благополуччя, склалася в усьому світі наприкінці минулого – на початку нового тисячоліття. Щороку в світі на туберкульоз захворюють від 7 до 9 млн. людей, а вмирають − близько 3 млн.
                За критеріями Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Україна віднесена до груп країн із високим рівнем захворюваності на туберкульоз. В нашій країні на сухоти щороку захворюють близько 38 тис. українців, а вмирають від них – більше 10 тис. Про надзвичайну соціальну небезпеку туберкульозу свідчить, зокрема, той факт, що за весь час спостережень (тобто за останні 23 роки) від захворювання на синдром набутого імунодефіциту (СНІД) – найстрашнішої хвороби сучасності, в Україні померло 18 030 осіб, а отже менше, ніж вмирає від туберкульозу кожних два роки. Тож про підступного ворога треба знати якнайбільше, щоб не стати його жертвою.

Read more...

   

Пациент полгода носил протез не той стопы

PDF | Print | E-mail

Британский медик лишился работы после того, как установил протез левой стопы пациенту, потерявшему правую нижнюю конечность, сообщает «МедПортал». Всего в адрес специалиста по протезированию конечностей Малкольма Гриффитса (Malcolm Griffiths) поступило 16 жалоб от 11 пациентов.

Read more...

   

Page 48 of 49

Контактна інформація: sitchen@ukr.netsitchen194@gmail.com