Green Blue Red

Вітаємо на нашому сайті

Рак теперь не проблема: врачи сообщили о новом революционном способе лечения

PDF | Print | E-mail

Медицинское исследование, фото: medbooking.comУченые постоянно ищут возможности и средства, чтобы спасти жизни обреченных на смерть пациентов

Сегодня услышать диагноз "рак" боится абсолютно каждый человек. Десятилетия ученые всего мира пытаются найти лекарство от страшного недуга, но мало кто добивается при этом эффективных результатов. Очередное научное исследование может все изменить.

Read more...

 

«Видно сову по полету, а добра молодца по соплям» (народне прислів’я)

PDF | Print | E-mail

Спочатку малися на увазі МОЗівські «стратеги - реформатори» -  Уляна Супрун і її вірний «нукер» - радник Володимир Курпіта.

Однак тепер до них з розмаху, не обтяжуючи себе значними ментальними зусиллями, приєдналися М. Радуцький, З. Скалецька і А.Гончарук.

Read more...

 

Найден способ обратить устойчивость туберкулеза к антибиотикам

PDF | Print | E-mail

Туберкулез является одним из наиболее заразных заболеваний в мире, организуемых при помощи соответствующих бактерий семейства Mycobacterium tuberculosis – таким образом, унося более 1,5 миллионов жизней каждый год. Несмотря на то, что на данный момент времени туберкулез почти полностью поддается лечению, все-таки победить его ключевую бактерию-родителя не так-то легко, прежде всего потому, что она обладает возможностью быстро обрастать защитной биопленкой, таким образом препятствуя разрушительному для нее действию со стороны современных антибиотиков. Однако команда специалистов из США отыскала способ обойти эту защиту.

Read more...

 

Інформація щодо початку проведення громадської експертизи!

PDF | Print | E-mail

Предмет експертизи: вивчення діяльності Міністерства охорони здоров’я України та інших центральних органів виконавчої влади (Кабінет міністрів України та Міністерство фінансів України) стосовно дотримання ними вимог чинного законодавства щодо контролю виконання програм та використання грантів Глобального фонду для боротьби із СНІД, туберкульозом та малярією в Україні

Read more...

 

12 грудня в Києві пройшов Всеукраїнський конгрес пацієнтів

PDF | Print | E-mail

Щорічно 12 грудня в Міжнародний день Загального охоплення послугами охорони здоров’я прихильники по всьому світу проводять закликають до створення міцних, справедливих систем охорони здоров’я, які нікого не залишать позаду.

Read more...

 

МОЗ України приховує інформацію від громадськості

PDF | Print | E-mail

Пропонуємо ознайомитися із відповіддю на другий запит до Міністра охорони здоров'я України пані Зоряни Скалецької. Дані документи свідчать про незнання керівництвом МОЗ законодавства України та інакше ніж ганебними не назвати.

Read more...

   

Громадська експертиза діяльності центральних органів виконавчої влади України щодо виконання ними Закону України «Про виконання програм Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні»

PDF | Print | E-mail

Експертна спільнота пацієнтів України розпочинає громадську експертизу діяльності центральних органів виконавчої влади України щодо виконання ними Закону України «Про виконання програм Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні».

Read more...

   

Маріхуана, Супрун, Мережа

PDF | Print | E-mail

У Києві в суботу, 26 жовтня 2019 року, пройшов марш за легалізацію марихуани. На фотографіях з місця події видно молоді люди, і цвяхом стирчить знайоме слово «Пацієнти», яке широко вживається ГО «Мережа людей, що живуть з ВІЛ / СНІДом» та його дочірніми організаціями з тими ж засновниками, на типу комерційного підприємства Медичний центр здоров'я та РЕАБІЛІТАЦІЇ «100% життя». Це була улюблена тема скандально відомої Уляни Супрун, в.о. глави МОЗ України, яка знову виникла із закордонного небуття заради підтримки своїх поплічників - грантожерів.

Read more...

   

Page 2 of 45

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації

Контактна інформація: sitchen@ukr.netsitchen194@gmail.com