Green Blue Red

28 травня 2009 року

PDFPrintE-mail

ПРОТОКОЛЬНЕ РІШЕННЯ № 10
засідання Національної Ради з питань
протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

28 травня 2009 року,
м. Київ, вул. Грушевського,7
МОЗ, зал Колегій МОЗ

 

Головуючий: Перший заступник Голови Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу, Міністр охорони здоров’я України Князевич В.М.

 

Присутні: члени Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу та запрошені: представники державних установ, міжнародних та неурядових організацій, представники засобів масової інформації, представники правління Глобального фонду боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією.

 

ВИРІШИЛИ:
1.     Доопрацювати із врахуванням коментарів консолідовану Заявку від України до Глобального Фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією на 9 Раунд по компоненту «туберкульоз».
 
2.     Затвердити 5 основних субреціпієнтів гранту Глобального Фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією 9 Раунду по компоненту «туберкульоз» таких як: Всеукраїнський центр контролю за туберкульозом, Державний департамент з питань виконання покарань, Український Червоний Крест, РАТН, Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІДу в Україні.
 
3.     Оголосити відкритий конкурс обрання субреципієнта по компоненту «Адвокація, комунікація, соціальна мобілізація» гранту Глобального Фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією 9 Раунду по компоненту «туберкульоз» після отримання Україною цього гранту.
 
4.     Затвердити консолідовану Заявку від України до Глобального Фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією на 9 Раунд по компоненту «туберкульоз».
 
5.     Взяти до уваги і затвердити заключний звіт “Комплексна зовнішня оцінка національних заходів з протидії СНІДу в Україні” в прийняти заходів протидії СНІДу.
 
6.     Взяти до уваги і затвердити звіт ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» щодо виконання проекту «підтримка профілактики ВІЛ/СНІДу, лікування та догляду для найуразливіших груп населення України».
 
7.     Взяти до уваги стан розробки національного Операційного плану (НОП) на 2010-2013.


Додаток: Заявка від України до Глобального Фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією на 9 Раунд по компоненту «туберкульоз».

Контактна інформація: sitchen@ukr.netsitchen194@gmail.com