Green Blue Red

Засідання Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

PDFPrintE-mail

24 березня 2016 року в Залі Колегії МОЗ України відбулося засідання Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу.

Участь у засіданні взяли члени Національної ради та представники Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією.

В ході засідання розглядалися наступні питання:

1. Про стан виконання попередніх рішень Національної ради та результати роботи Національної ради, її Комітетів у 2015 році та схвалення плану роботи на 2016 рік.
Співдоповідачі: Представник Секретаріату Національної ради, Представники Комітетів Національної ради.

2. Про ротацію членів Національної ради та Комісії з нагляду, оновлення їх персонального складу та вибори заступника голови Національної ради з числа представників громадських організацій людей, які живуть з туберкульозом та ВІЛ-інфекцією/СНІДом.
Доповідач: представник Секретаріату Національної ради.

3. Про розгляд та схвалення проекту Стратегії забезпечення сталої відповіді епідеміям туберкульозу, в тому числі хіміорезистентного, та ВІЛ/СНІДу на період до 2020 року та плану заходів щодо її реалізації.
Доповідач: представник Міжвідомчої робочої групи з розробки проекту Концепції.

4. Про погодження проекту змін та доповнень до постанови Кабінету Міністрів України від 11 липня 2007 р. № 926  «Деякі питання протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу» щодо забезпечення участі у складі Національної ради представництва груп підвищеного ризику щодо інфікування ВІЛ та туберкульозом.
Доповідач: представник експертної групи з розробки змін та доповнень до Положення та складу Національної ради.

5. Про забезпечення регіонів України протитуберкульозними та АРВ-препаратами, препаратами для ЗПТ. 
Доповідач: Нізова Наталія Миколаївна, директор ДУ «Український центр контролю за соціально небезпечними захворюваннями МОЗ України», член Національної ради

6. Заслуховування інформації Основних реципієнтів про результати реалізації грантів Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією у 2015 році, зокрема, стану виконання спеціальних умов грантових угод.
Співдоповідачі: Шерембей Дмитро, Голова Координаційної ради ВБО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ», член Національної ради; Нізова Наталя Миколаївна, директор ДУ «Український центр контролю за соціально небезпечними захворюваннями МОЗ України», член Національної ради; Клепіков Андрій Олександрович, директор МБФ «Міжнародний Альянс громадського здоров’я».

7. Про розгляд та затвердження Плану нагляду на 2016 рік та результати наглядової діяльності, у т.ч., візитів з нагляду на місця.
Доповідач: Салаблай Наталія Володимирівна, голова Комісії з нагляду Національної ради.

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації