Green Blue Red

Підсумки аналізу державної та регіональних політик та кращих практик надання амбулаторної допомоги основним групам населення, яких торкнулася проблема туберкульозу

PDFPrintE-mail

2 червня 2016 року в конференц-залі МБФ "Альянс Громадського Здоров'я" пройшла публічна консультація на тему: «Підсумки аналізу державної та регіональних політик та кращих практик надання амбулаторної допомоги основним групам населення, яких торкнулася проблема туберкульозу».

Відкрив публічну консультацію та виступив із вітальним словом Віталій РУДЕНКО, керівник проекту,  національний експерт з питань адвокації, комунікації та соціальної мобілізації (АКСМ) в сфері протидії туберкульозу.

Також із вітальним словом виступила Юлія ЧОРНА, представник Альянсу громадського здоров’я.

Віталій РУДЕНКО представив проект «Створення сприятливої суспільно-політичної ситуації для переходу на амбулаторну модель лікування туберкульозу в Україні».

Проект впроваджується Фундацією «Громадський рух «Українці проти туберкульозу» за фінансової підтримки Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією в рамках проекту «Зміцнення системи охорони здоров'я для ефективного контролю туберкульозу та мультирезистентного туберкульозу в регіоні Східної Європи і Центральної Азії» (основний реципієнт - Центр політики та досліджень в сфері охорони здоров'я, Республіка Молдова в партнерстві з Європейською ТВ коаліцією).

Із доповіддю «Пацієнт-орієнтовані підходи в лікуванні туберкульозу: амбулаторні моделі» виступив Андрій СЛАВУЦЬКИЙ, радник Бюро ВООЗ в Україні з питань боротьби з туберкульозом.

Сергій БОРТКЕВИЧ, національний експерт з питань АКСМ в сфері протидії туберкульозу, ознайомив учасників консультації із підсумками аналізу державної та регіональних політик та кращих практик надання амбулаторної допомоги основним групам населення, яких торкнулася проблема туберкульозу.

Після доповідей відбулося обговорення піднятих питань, участь у якому взяли представники МОЗ, ВООЗ, Мінсоцполітики, Національного інституту фтизіатрії та пульмонології, Державної міграційної служби, Державної санепідслужби, Мінінформполітики, Держкомітету телебачення та радіомовлення, Всеукраїнської асоціації осіб, постраждалих від туберкульозу, РАТН, Кемонікс, Альянсу громадського здоров’я,  Товариства Червоного Хреста України, ГО «Вихід є. Психологічна допомога».

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації

Контактна інформація: sitchen@ukr.netsitchen194@gmail.com