Green Blue Red

Моніторинговий візит Національної Ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу до Вінницької області 30–31 серпня 2016 року

PDFPrintE-mail

В ході моніторингового візиту були розглянуті питання щодо стану фінансування, координації та реалізації заходів, спрямованих на протидію поширенню ВІЛ-інфекції/СНІДу, туберкульозу у регіоні.

Обговорювались проблеми, пов’язані з впровадженням переходу на модель амбулаторного лікування ТБ, та інтеграцією послуг ТБ/ВІЛ/гепатиту на регіональному рівні.

Зліва направо: Павло Слободянюк, головний лікар КЗ «Вінницький обласний наркологічний диспансер «Соціотерапія»; Віктор Пилипенко, представник Фундації «Громадський рух «Українці проти туберкульозу»; Вікторія Сановська, начальник відділу профілактики небезпечних захворювань Управління профілактики соціального сирітства Міністерства соціальної політики України; Ігор Матковський, головний лікар обласного Центру профілактики і боротьби зі СНІДом; Олександр Служивий, головний лікар ВОСТМО «Фтизіатрія»; Віталій Ткачук, голова правління Київського відділення ВБО "Всеукраїнська мережа ЛЖВ".

Був проаналізований рівень соціального захисту ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД, ТБ; обговорені проблеми доступу до соціальних, профілактичних та медичних послуг у регіоні, у т.ч. представників груп ризику, участі представників уразливих груп населення у роботі Координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу при ОДА; реалізації та координації впровадження грантів Глобального фонду та інших проектів за підтримки донорських організацій в регіоні.

Під час обговорення у Департаменті охорони здоров’я та курортів Вінницької обласної державної адміністрації.

Віктор Пилипенко в ході робочих зустрічей під час візиту презентував «Пам'ятку для людей, які постраждали від туберкульозу», розроблену Фундацією "Громадський рух "Українці проти туберкульозу" в рамках проекту TB-REP, який фінансує Глобальний фонд для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією та реалізує Центр PAS як Основний реципієнт.

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації