Green Blue Red

Перехід до амбулаторної моделі допомоги основним групам населення, яких торкнулася проблема туберкульозу: взаємодія громади та влади

PDFPrintE-mail

13 жовтня 2016 року в конференц-залі організації РАТН відбулась публічна консультація на тему: «Перехід до амбулаторної моделі допомоги основним групам населення, яких торкнулася проблема туберкульозу: взаємодія громади та влади».

Консультація організована Фундацією «Громадський рух «Українці проти туберкульозу» в рамках проекту «Створення сприятливої суспільно-політичної ситуації для переходу на амбулаторну модель лікування туберкульозу в Україні».

Проект впроваджується Фундацією «Громадський рух «Українці проти туберкульозу» за фінансової підтримки Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією в рамках проекту «Зміцнення системи охорони здоров'я для ефективного контролю туберкульозу та мультирезистентного туберкульозу в регіоні Східної Європи і Центральної Азії» (основний реципієнт - Центр політики та досліджень в сфері охорони здоров'я, Республіка Молдова в партнерстві з Європейською ТВ коаліцією).

Участь у публічній консультації взяли представники Українського центру контролю за соціально небезпечними хворобами МОЗ України, Агентства США з міжнародного розвитку, Альянсу громадського здоров’я, РАТН, Проекту USAID «Посилення контролю за туберкульозом в Україні», Бюро ВООЗ в Україні, Національного інституту фтизіатрії і пульмонології ім. Ф.Г. Яновського АМН України, Коаліції Організацій «Зупинимо туберкульоз разом».

В ході публічної консультації розглядалися наступні питання:

- Представлення Амбулаторної моделі лікування туберкульозу в Україні на основі пацієнт-центрованого підходу.  Доповідач – голова представництва РАТН в Україні Катерина Гамазіна;

- Адвокація переходу на амбулаторну модель допомоги основним групам населення, яких торкнулася проблема туберкульозу. Доповідач – голова правління Фундації «Громадський рух «Українці проти туберкульозу» Віталій Руденко.

За підсумками обговорення зазначених питань будуть розроблені пропозиції, які будуть направлені зацікавленим органам влади, установам та організаціям.

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації

Контактна інформація: sitchen@ukr.netsitchen194@gmail.com