Green Blue Red

Вчені виявили, що кров може омолоджувати

PDFPrintE-mail

Американські вчені знайшли докази омолоджуючих властивостей людської крові. Так, нове дослідження показало, що введення крові молодої людини старим мишам позитивно впливає на організм гризунів.

Новину повідомляє Science Alert.

Вчені знайшли докази того, що введення ін'єкцій з молодою людською кров’ю в старий організм може призвести до їх омолодження, навіть якщо робити такі ін’єкції не людям. У новому дослідженні науковці взяли зразки крові у групи здорових, молодих 18-річних людей. Потім кров  вводили 12-місячним мишам, що еквівалентно близько 50 людським рокам.

Ін’єкції водились двічі на тиждень впродовж 21 дня. Після цього вчені з каліфорнійської біофармацевтичної компанії «Alkahest»  провели аналіз.  Як результат, гризуни, яким вводили ін’єкції з людською кров’ю, пожвавішали, порівняно з тими, яким не вводили нічого. Науковці заявили, що у піддослідних мишей навіть покращилась пам’ять. Так, це показав всім відомий тест з лабіринто. Його використовують для вимірювання просторової пам'яті у гризунів.

«Ми бачимо, омолоджуючий ефект», - заявила одна з дослідниць Сакура Мінамі.

Представники «Alkahest»  пояснили, що у крові міститься багато білків, які змінюються з віком. Так, білки мають протизапальний ефект. Наразі дослідження впливу молодої крові будуть продовжуватись.  Дане дослідження було представлено на щорічних зборах неврологів в Сан-Дієго. Однак, важливо відзначити, що воно досі не було опубліковане чи рецензоване іншими вченими.

Читайте більше тут: http://expres.ua

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації

Контактна інформація: sitchen@ukr.netsitchen194@gmail.com