Green Blue Red

Актуальні питання ведення хворих на хіміорезистентний туберкульоз на стаціонарному та амбулаторному етапах

PDFPrintE-mail

30 березня 2017 року в ДУ «Національний інститут фтизіатрії і пульмонології ім. Ф. Г. Яновського Національної Академії медичних наук України» відбулася науково-практична конференція на тему “Актуальні питання ведення хворих на хіміорезистентний туберкульоз на стаціонарному та амбулаторному етапах”.

Організатори конференції – ВГО “Асоціація фтизіатрів і пульмонологів України”, Національна академія медичних наук України, Державна установа “Національний інститут фтизіатрії і пульмонології ім. Ф.Г. Яновського Національної академії медичних наук України”, Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика.

Основні питання, що розглядалися на конференції:

- Основні стратегічні напрямки в боротьбі з МРТБ у світі та Україні, співпраця партнерів;

- Міжнародні рекомендації для подолання МРТБ та перші обнадійливі результати: рання діагностика МРТБ, скорочені режими хіміотерапії, нові протитуберкульозні препарати, хірургічне лікування;

- Огляд результатів лікування хворих на МРТБ в Україні, основні вітчизняні розробки та досвід щодо покращання ефективності лікування.

Від БО «Українці проти туберкульозу» із доповіддю «Створення сприятливої суспільно-політичної ситуації для переходу на пацієнт-орієнтовану модель лікування туберкульозу в Україні» виступив голова правління організації Віталій Руденко.

Голова правління Асоціації людей, які перехворіли на туберкульоз «Сильніше ТБ» Віктор Пилипенко виступив із доповіддю «Представлення діяльності першого в Україні громадського об’єднання людей, що перехворіли на туберкульоз. Перші досягнення та перспективи».

Контактна інформація: sitchen@ukr.netsitchen194@gmail.com