Green Blue Red

Зустріч зацікавлених сторін для узгодження питань щодо запиту до Глобального фонду

PDFPrintE-mail

21 липня 2017 року у Великій залі Колегії МОЗ України відбулася зустріч зацікавлених сторін для узгодження питань щодо запиту до Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією на фінансування в Україні програми з протидії ВІЛ/СНІДу та туберкульозу у 2018-2020 роках.

Мета зустрічі – обговорення та узгодження проекту відповідей на коментарі Technical Review Panel Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією (далі – Глобальний фонд) до надісланого Україною у травні 2017 року запиту на фінансування програми у 2018 – 2020 роках.

Відкрила зустріч, привітала учасників та виступила із вступним словом заступника Міністра Оксани Сивак.

Представили проект відповідей на коментарі Technical Review Panel Глобального фонду до проекту нового запиту України на фінансування програми у 2018–2020 роках Яна Терлеєва, завідувач Центру контролю за соцільно-небезпечними захворюваннями, Центр громадського здоров'я МОЗ України, та Павло Смирнов, заступник виконавчого директора, МБФ «Альянс громадського здоров’я».

Представила схему впровадження та управління програмними заходами в рамках нового запиту України на фінансування Глобальним фондом програми у 2018–2020 роках Наталія Нізова, Генеральний директор, Центр громадського здоров'я МОЗ України. Також з цього питання виступили Віталій Каранда, Начальник Відділу управління проектами та міжнародного співробітництва, Центр громадського здоров'я МОЗ України, та Сергій Страшук, Начальник Відділу управління лікарськими засобами та виробами медичного призначення, Центр громадського здоров'я МОЗ України.

Про статус підготовки до візиту Офісу Генерального інспектора Глобального фонду у серпні – вересні 2017 року розповіла Наталія Салабай, Голова Комісії з нагляду Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу.

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації

Контактна інформація: sitchen@ukr.netsitchen194@gmail.com