Green Blue Red

У Білорусі успішно протестованi ліки від туберкульозу

PDFPrintE-mail

Бедаквiлiн змінить нинішню епідеміологічну ситуацію

Протитуберкульозний препарат нового покоління виявився ефективний в 93 % випадків лікування.

 

Дослідники Республіканського науково-практичного центру з пульмонології та туберкульозу в Білорусі успішно випробували бедаквiлiн, який поряд з іншими антибіотиками здатний змінити нинішню епідеміологічну ситуацію з небезпечною інфекцію, повідомляє Daily Mail.

Раніше препарат успішно випробували в інших країнах Східної Європи, Африки і Південно-Східної Азії. Протитуберкульозний засіб отримало високі оцінки ще п'ять років тому, проте багато медики критикують його за побічні ефекти, що надаються їм на серце.

Всесвітня організація охорони здоров'я рекомендує дотримуватися обережності при використанні цього засобу і застосовувати його під суворим наблюдаением фахівців.

На відміну від багатьох антибіотиків, бедаквiлiн не нападає безпосередньо на бактерії, замість цього речовина націлюється на ферменти, які служать джерелом енергії для палички Коха.

Всі пацієнти в останньому дослідженні відчували побічні ефекти, але вони були менш вираженими, ніж вважалося раніше.


Слід зазначити, що на відміну від інших світових хвороб-убиц, туберкульоз піддається лікуванню, але вимагає постійного дотримання суворого шестимісячного режиму під наглядом, включає кілька щоденних доз препарату.

У минулому місяці країни-члени ООН погодили глобальний план боротьби з туберкульозом і спрощеного доступу до життєво важливих ліків.

Туберкульоз часто розглядається як історичне нещастя, що впливає тільки на віддалені і нерозвинені частини світу.

Вчені і політики збираються на цьому тижні в Гаазі для проведення глобальної конференції з питань здоров'я легенів.


https://znaj.ua/

Контактна інформація: sitchen@ukr.netsitchen194@gmail.com