Green Blue Red

ЗАПИТ НА ОТРИМАННЯ ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

PDFPrintE-mail

ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України», Генеральному директору Державної установи «Центр громадського здоров'я МОЗ України» Курпіті В.І.

Шановний Володимире Івановичу!

9-10 жовтня 2019 року у Ліоні, Франція, відбулася the Sixth Replenishment Conference of the Global Fund to Fight AIDS, Tuberculosis and Malaria, участь у якій взяли Ви разом із Міністром охорони здоров'я України пані Зоряною Скалецькою та головою Комітету Верховної ради України з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування паном М.Б.Радуцьким.

Ми відстоюємо думку, що багатомільярдні гроші Глобального фонду повинні отримувати держава і його уповноважені органи, а не безконтрольно витрачати дві громадські організації, як це має місце зараз.

Для наших пацієнтських організацій і для пацієнтів України важливо знати, яку політику щодо використання коштів Глобального фонду - цього акумулятора коштів платників податків розвинутих країн, буде проводити медичний істеблішмент.

Зважаючи на зазначене прошу наступну публічну інформацію:

1. Копія наказу МОЗ України щодо формування делегації для участі у зазначеній конференції.

2. Інформацію про джерела фінансування Вашої участі у конференції.

3. Ваш офіційний звіт за результатами поїздки.

4. Чи були підписані Вами які-небудь документи і офіційні зобов'язання в ході візиту.

5. Чи збираєтеся Ви відповідати за витрачання коштів Глобального фонду.

6. Чи плануєте Ви відстоювати прихильність отримання коштів Глобального Фонду державою?

Цей запит на отримання публічної інформації та Ваша відповідь будуть розміщені на сайтах наших організацій та в соціальних мережах.

Пацієнти України висловлюють Вам свою вдячність за відданість примату держави в боротьбі за здоров'я народу України і відкритість для спілкування.

З повагою,

голова правління Громадської організації «Експертна спільнота пацієнтів України» І.М. ГОРБАСЕНКО

Контактна інформація: sitchen@ukr.netsitchen194@gmail.com