Green Blue Red

Знайдено перший препарат, який є ефективним проти лихоманки Ебола

PDFPrintE-mail

В середу Управління з продовольства і медикаментів США (FDA) затвердило потрійну суміш антитіл як перше лікування вірусу Ебола, надавши підтвердження, що подібні препарати розробляються для лікування COVID-19.

Суміш атольтівімабу, мафтівімабу та одесівімабу вводять внутрішньовенно. Ліки затверджені як для дорослих, так і для дітей, після того, як були протестовані в клінічному дослідженні на 382 хворих із підтвердженим вірусом Ебола.
Даний лікарський препарат належить до групи так званих моноклональних антитіл, які є фактично копіями людських антитіл – речовин, які постійно борються з інфекціями в організмі.

Важливо контролювати реакцію організму на введення препарату, зокрема, тиск та підвищення температури. У разі важких побічних реакцій, що загрожують життю, потрібно негайно припинити введення суміші.

Виробник ліків заявив, що веде переговори з FDA щодо екстреного дозволу на використання експериментального препарату з двома антитілами до COVID-19, який був наданий президенту США Дональду Трампу в складі режиму лікування.

FDA також заявляє, що вироблення цих ліків показує здатність Управління швидко реагувати на потреби громадського здоров'я як всередині країни, так і за кордоном.

Нагадаємо, що в грудні 2019 року FDA затвердила першу вакцину для профілактики поширення лихоманки Ебола.

Джерело: https://www.medscape.com/viewarticle/939162

 

Контактна інформація: sitchen@ukr.netsitchen194@gmail.com