Green Blue Red

Новини

Засідання Комітету з програмних питань Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

PDFPrintE-mail

Monday, 20 July 2015 18:24

17 липня 2015 року в ДУ «Український центр контролю за соціально небезпечними хворобами МОЗ України» відбулося засідання Комітету з програмних питань Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу.

Read more...

 

Клінічні випробування нової схеми лікування хворих на чутливий та хіміорезистентний туберкульоз: нові кроки

PDFPrintE-mail

Tuesday, 07 July 2015 12:59

1, 2 та 3 липня 2015 року відбулися робочі зустрічі із лікарями-фтизіатрами міста Києва, Київської та Чернігівської областей, на яких були обговорені нові кроки по участі України у клінічних випробуваннях нової схеми лікування хворих на  чутливий та хіміорезистентний туберкульоз.

Read more...

 

Разработана новая вакцина от ВИЧ

PDFPrintE-mail

Tuesday, 07 July 2015 15:28

Вирус ВИЧ «знаменит» тем, что его компоненты уничтожают клетки иммунитета, вследствие чего человеческих организм не может самостоятельно бороться с определенного рода инфекциями и проблемами в человеческом организме.

Read more...

 

Засідання Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

PDFPrintE-mail

Wednesday, 17 June 2015 06:53

16 червня 2015 року в Залі Колегії МОЗ України відбулося засідання Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу.

Read more...

 

Украинцам пообещали скорое удешевление импортных лекарств

PDFPrintE-mail

Thursday, 07 May 2015 08:39

В Украине отменен 7% налог на импорт лекарств и медицинских изделий. Соответствующий документ официально введен в действие.

Read more...

 

Нанолекарства победят резистентность бактерий

PDFPrintE-mail

Thursday, 07 May 2015 08:37

При этом новая форма известного антибиотика не оказала на клетки человека токсических эффектов.

Read more...

 

Громадська рада при МОЗ України: курс на конструктивний толерантний діалог

PDFPrintE-mail

Thursday, 30 April 2015 14:01

28 квітня 2015 р. у великій конференц-залі МОЗ України відбулося перше засідання Громадської ради при МОЗ України нового скликання. Варто нагадати, що ще наприкінці минулого року з метою ефективної реалізації положень Закону України «Про очищення влади» Урядом було ініційовано оновлення громадських рад при органах виконавчої влади. Тоді (26 листопада 2014 р.) Кабінет Міністрів України ухвалив постанову № 688 «Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996», якою припинив повноваження громадських рад при міністерствах, інших центральних органах виконавчої влади, Раді міністрів АР Крим, обласних, Київській та Севастопольській міських, районних, районних у мм. Києві та Севастополі державних адміністраціях, утворених до 22 лютого 2014 р. На виконання цієї урядової постанови наказом МОЗ України від 22.12.2014 р. № 989 припинено повноваження Громадської ради при МОЗ України. А невдовзі було створено ініціативну групу з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при МОЗ України (наказ МОЗ України від 05.02.2015 р. № 57), до складу якої увійшли 32 особи, серед яких представники міністерства, громадських організацій та ЗМІ; власне ж установчі збори відбулися 24 березня.

Громадська рада при МОЗ України: курс на конструктивний толерантний діалог

Read more...

 

МІСІЯ ВООЗ ВІДЗНАЧАЄ ПОЗИТИВНУ ДИНАМІКУ У ПРОТИДІЇ ТУБЕРКУЛЬОЗУ В УКРАЇНІ

PDFPrintE-mail

Thursday, 23 April 2015 12:41

З 14 по 22 квітня 2015 за запитом МОЗ України відбулася місія з Комплексної зовнішньої оцінки національних заходів з протидії туберкульозу в Україні. Місія організована Європейським бюро ВООЗ спільно з Американським Агентством з міжнародного розвитку (USAID).

Read more...

 

Значний прорив у лікуванні ВІЛ

PDFPrintE-mail

Sunday, 19 April 2015 10:11

Американські вчені створили антитіла, які пригнічують ВІЛ-інфекцію. Співробітники Рокфеллерівського університету повідомили про успішне завершення дослідження, в ході якого їм вдалося клонувати антитіла, які успішно борються з 80% штамів вірусу.

Read more...

 

Первая Министерская конференция Восточного партнерства по борьбе с туберкулезом

PDFPrintE-mail

Sunday, 05 April 2015 07:34

30 — 31 марта в Риге, Латвия, состоялась первая Министерская конференция Восточного партнерства по борьбе с туберкулезом и туберкулезом с множественной лекарственной устойчивостью (МЛУ-ТБ).

Read more...

 

Європейський виклик епідемії туберкульозу в Україні: знайти, лікувати, вилікувати кожного

PDFPrintE-mail

Friday, 20 March 2015 12:01

20 березня 2015 р. в агентстві УНІАН відбулася прес-конференція до Всесвітнього дня боротьби із туберкульозом на тему: Європейський виклик епідемії туберкульозу в Україні: знайти, лікувати, вилікувати кожного.

Read more...

 
 

В Японии создана паста, которая сама пломбирует зубы

PDFPrintE-mail

Monday, 16 March 2015 12:21

В Японии ученым Казуе Ямагаши было сделано революционное изобретение в сфере личной гигиены.

Read more...

 
 

Оновлення складу Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

PDFPrintE-mail

Tuesday, 03 March 2015 16:45

Українським громадським організаціям, діяльність яких спрямована на протидію епідемії туберкульозу в Україні

В дійсний час здійснюється оновлення складу Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу.

Для забезпечення представництва у Національній раді інтересів українських громадських організацій, діяльність яких спрямована на протидію епідемії туберкульозу в Україні, пропонується делегувати представника зазначеного сектору громадських організацій до її складу. Для забезпечення документованості та прозорості процесу обрання представника сектору, пропонується до 17.03.2015 р. надсилати листи із кандидатурами на бланках організацій із печаткою та доданим резюме – поштою або на електронну адресу Ініціативної групи: 03110, м. Київ, а/с 101, This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it для збору та узагальнення.

Голова Ініціативної групи Віталій Руденко

 
 

Засідання Комітету з регіональної політики Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

PDFPrintE-mail

Thursday, 12 March 2015 16:03

Сьогодні, 12 березня 2015 року, в приміщенні Держслужби соцзахворювань відбулося засідання Комітету з регіональної політики Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу. Засідання відбулося під головуванням заступника Міністра молоді і спорту України Митрофанського Сергія Володимировича.

Read more...

 
 

Співпраця органів державної влади та громадських організацій у сфері протидії туберкульозу

PDFPrintE-mail

Friday, 27 February 2015 11:28

25 лютого 2015 року відбулася робоча зустріч Міністра охорони здоров’я України Олександра Квіташвілі із представниками громадських організацій, що опікуються проблемами протидії туберкульозу в Україні – головою правління Фундації «Громадський рух «Українці проти туберкульозу» Віталієм Руденком та головою правління Міжнародної журналістської асоціації «Здоров’я без кордонів» Ігорем Горбасенком. Також участь у зустрічі взяв експерт в галузі охорони здоров’я Андрій Гук.

Read more...

 
 

Засідання Робочої групи з впровадження національної стратегії АКСМ

PDFPrintE-mail

Thursday, 12 February 2015 08:20

11 лютого 2015 року у конференц-залі Державної установи «Український центр контролю за соціально небезпечними хворобами Міністерства охорони здоров’я України» відбулося засідання Робочої групи з впровадження національної стратегії АКСМ.

Read more...

 
 

Реформування державної політики протидії захворюванню на туберкульоз в умовах епідемії туберкульозу в Україні

PDFPrintE-mail

Wednesday, 28 January 2015 14:14

28 січня 2015 р. у залі прийому іноземних делегацій МОЗ України відбувся круглий стіл на тему: Реформування державної політики протидії захворюванню на туберкульоз в умовах епідемії туберкульозу в Україні.

Read more...

 
 

Ознакомление с опытом противодействия социально опасным болезням в Республике Молдова

PDFPrintE-mail

Thursday, 27 November 2014 12:40

С 23 по 26 ноября 2014 года прошел визит (выездной учебный семинар) украинской делегации для ознакомления с опытом противодействия социально опасным болезням  в Республику Молдова.

Read more...

 
 

Громадськість запропонувала владі модель вдосконалення державної політики у сфері протидії захворюванню на туберкульоз.

PDFPrintE-mail

Thursday, 27 November 2014 11:27

Проект Концепції «Національної стратегії протидії захворюванню на туберкульоз до 2020 року» переданий до Адміністрації Президента України.

Read more...

 
 

Засідання Комітету з регіональної політики Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

PDFPrintE-mail

Friday, 14 November 2014 00:00

11 листопада 2014 року в приміщенні Держслужби України соцзахворювань відбулося засідання Комітету з регіональної політики Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу.

Read more...

 
 

More Articles...

Page 8 of 11

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації

Контактна інформація: sitchen@ukr.netsitchen194@gmail.com