Green Blue Red

Новини

Засідання Комітету з регіональної політики Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

PDFPrintE-mail

Wednesday, 19 October 2016 20:31

18 жовтня 2016 року в приміщенні Міністерства молоді та спорту України відбулося засідання Комітету з регіональної політики Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу.

Read more...

 

Перехід до амбулаторної моделі допомоги основним групам населення, яких торкнулася проблема туберкульозу: взаємодія громади та влади

PDFPrintE-mail

Wednesday, 19 October 2016 20:29

13 жовтня 2016 року в конференц-залі організації РАТН відбулась публічна консультація на тему: «Перехід до амбулаторної моделі допомоги основним групам населення, яких торкнулася проблема туберкульозу: взаємодія громади та влади».

Read more...

 

Моніторинговий візит Національної Ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу до Вінницької області 30–31 серпня 2016 року

PDFPrintE-mail

Friday, 02 September 2016 06:22

В ході моніторингового візиту були розглянуті питання щодо стану фінансування, координації та реалізації заходів, спрямованих на протидію поширенню ВІЛ-інфекції/СНІДу, туберкульозу у регіоні.

Read more...

 

Обнаружена новая бактерия, стойкая к антибиотикам

PDFPrintE-mail

Thursday, 01 September 2016 10:52

Летом 2014 года в одну из больниц города Ньюарк (штат Нью-Джерси) обратился 76-летний мужчина, эмигрировавший из Индии: у него была высокая температура и боль в боку.

Read more...

 

Американські вчені відкрили нове джерело поширення вірусу Зіка

PDFPrintE-mail

Tuesday, 30 August 2016 15:25

Виявилося, що самки жовтолихоманкового комара, які є основними носіями і передавачами вірусу Зіка, здатні поширювати інфекцію через своє потомство, зокрема, яйця.

Read more...

 

Гепатит С по-українськи: видно світло в кінці тунелю, тільки тунель не кінчається

PDFPrintE-mail

Saturday, 13 August 2016 09:16

Для більшості тих, хто мимохідь вирішив пройти діагностику на гепатит С, позитивний результат став як грім серед ясного неба

Read more...

 

Человечество может забыть про шрамы и рубцы

PDFPrintE-mail

Tuesday, 09 August 2016 15:01

Группа ученных из старейшего медицинского университета Иерусалима представила уникальный метод, который позволит забыть о таких ужасных последствиях заболеваний, несчастных случаев и хирургических вмешательств, как застарелые шрамы и рубцы, портящих пациентам личную и общественную жизнь.

Read more...

 

Австралийские врачи нашли способ излечить людей от СПИДа

PDFPrintE-mail

Tuesday, 12 July 2016 18:07

Австралийским медикам удалось существенно сократить число больных СПИДОМ людей на территории своей страны.

Read more...

 

Ученые обнаружили вещество, убивающее 93% раковых клеток всего за 2 дня

PDFPrintE-mail

Monday, 04 July 2016 08:42

Согласно исследованию, проведенному в Австралии, было обнаружено, что лауриновая кислота, насыщенный жир, который является одним из основных компонентов кокосового масла, способна уничтожить 93% раковых клеток в кишечнике, менее чем за 48 часов. Это делает кокосовое масло многообещающей альтернативой лечения рака кишечника.

Read more...

 

Механізми надання соціальної і фінансової підтримки хворим на туберкульоз та членам їх сімей для забезпечення ефективної прихильності до лікування та проходження повного курсу лікування в умовах переходу на амбулаторну модель лікування

PDFPrintE-mail

Wednesday, 29 June 2016 18:17

29 червня 2016 року в м. Житомир в конференц-залі Готелю «Reikartz Житомир» відбувся круглий стіл «Механізми надання соціальної і фінансової підтримки хворим на туберкульоз та членам їх сімей для забезпечення ефективної прихильності до лікування та проходження повного курсу лікування в умовах переходу на амбулаторну модель лікування».

Read more...

 

Хирурги будут сшивать раны магнитом, а не нитками

PDFPrintE-mail

Tuesday, 28 June 2016 15:48

Специальный магнит может заменить традиционно использующиеся врачами для заживления ран хирургические нитки и скобы. Это устройство буквально склеивает раны и способствует их более быстрому заживлению. 

Read more...

 
 

В УКРАИНУ ЗАВЕЗЛИ НОВЫЕ ВАКЦИНЫ

PDFPrintE-mail

Thursday, 23 June 2016 07:11

ЮНИСЕФ обнародовал обновленную информацию относительно возможных сроков поставок в Украину антиретровирусных препаратов и вакцин

Read more...

 
 

Затримуючи закупівлю ліків, держава порушує права пацієнтів

PDFPrintE-mail

Tuesday, 14 June 2016 13:28

Регіони досі не отримали препарати, які зараз закуповуються за допомогою міжнародних організацій ще за 2015 рік. Це при тому, що МОЗ перерахувало гроші компанії-посереднику ще наприкінці минулого року

Read more...

 
 

Ученые из Великобритании научились предсказывать грядущие эпидемии

PDFPrintE-mail

Tuesday, 14 June 2016 13:06

Британские ученые провели анализ истории заболеваний человечества и смогли разработать уникальную модель, которая способна предсказывать грядущие эпидемии.

Read more...

 
 

Универсальная вакцина против рака помогла первым пациентам

PDFPrintE-mail

Sunday, 05 June 2016 08:26

Медики сообщают об успешных результатах исследования и акцентируют внимание на том, что вакцина получилась эффективной и недорогой.

Read more...

 
 

Підсумки аналізу державної та регіональних політик та кращих практик надання амбулаторної допомоги основним групам населення, яких торкнулася проблема туберкульозу

PDFPrintE-mail

Friday, 03 June 2016 11:29

2 червня 2016 року в конференц-залі МБФ "Альянс Громадського Здоров'я" пройшла публічна консультація на тему: «Підсумки аналізу державної та регіональних політик та кращих практик надання амбулаторної допомоги основним групам населення, яких торкнулася проблема туберкульозу».

Read more...

 
 

Ученые объяснили механизм заражения ВИЧ

PDFPrintE-mail

Friday, 27 May 2016 10:09

Людмила Вербицкая |Медицина, 27.05.2016 08:36

Молекулярные биологи из Рокфеллеровского университета (США) выяснили, как ВИЧ перестраивает заражаемую им клетку, чтобы воспользоваться ее ресурсами для воспроизводства своих копий.

Read more...

 
 

На шляху до створення всеукраїнської асоціації людей, постраждалих від туберкульозу

PDFPrintE-mail

Thursday, 12 May 2016 06:46

Семінар для активістів спільноти людей,  які постраждали від туберкульозу, з актуальних питань адвокації переходу на амбулаторну модель лікування туберкульозу

Read more...

 
 

КОНЕЦ СТАНДАРТНЫМ СХЕМАМ ЛЕЧЕНИЯ?

PDFPrintE-mail

Wednesday, 20 April 2016 05:55

Ученые нашли способ борьбы с суперинфекциями

Специалисты разработали математическую модель, позволяющую использовать снижение появления новых суперинфекций

Read more...

 
 

Великобританії загрожує епідемія гонореї

PDFPrintE-mail

Monday, 18 April 2016 08:12

Як повідомляє видання TheGuardian, британські лікарі сильно стурбовані можливістю поширення "супергонореі" по всій країні.

Read more...

 
 

Page 6 of 11

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації

Контактна інформація: sitchen@ukr.netsitchen194@gmail.com