Green Blue Red

Новини

Засідання Комітету з регіональної політики Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

PDFPrintE-mail

Thursday, 12 March 2015 16:03

Сьогодні, 12 березня 2015 року, в приміщенні Держслужби соцзахворювань відбулося засідання Комітету з регіональної політики Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу. Засідання відбулося під головуванням заступника Міністра молоді і спорту України Митрофанського Сергія Володимировича.

Read more...

 

Співпраця органів державної влади та громадських організацій у сфері протидії туберкульозу

PDFPrintE-mail

Friday, 27 February 2015 11:28

25 лютого 2015 року відбулася робоча зустріч Міністра охорони здоров’я України Олександра Квіташвілі із представниками громадських організацій, що опікуються проблемами протидії туберкульозу в Україні – головою правління Фундації «Громадський рух «Українці проти туберкульозу» Віталієм Руденком та головою правління Міжнародної журналістської асоціації «Здоров’я без кордонів» Ігорем Горбасенком. Також участь у зустрічі взяв експерт в галузі охорони здоров’я Андрій Гук.

Read more...

 

Засідання Робочої групи з впровадження національної стратегії АКСМ

PDFPrintE-mail

Thursday, 12 February 2015 08:20

11 лютого 2015 року у конференц-залі Державної установи «Український центр контролю за соціально небезпечними хворобами Міністерства охорони здоров’я України» відбулося засідання Робочої групи з впровадження національної стратегії АКСМ.

Read more...

 

Реформування державної політики протидії захворюванню на туберкульоз в умовах епідемії туберкульозу в Україні

PDFPrintE-mail

Wednesday, 28 January 2015 14:14

28 січня 2015 р. у залі прийому іноземних делегацій МОЗ України відбувся круглий стіл на тему: Реформування державної політики протидії захворюванню на туберкульоз в умовах епідемії туберкульозу в Україні.

Read more...

 

Ознакомление с опытом противодействия социально опасным болезням в Республике Молдова

PDFPrintE-mail

Thursday, 27 November 2014 12:40

С 23 по 26 ноября 2014 года прошел визит (выездной учебный семинар) украинской делегации для ознакомления с опытом противодействия социально опасным болезням  в Республику Молдова.

Read more...

 

Громадськість запропонувала владі модель вдосконалення державної політики у сфері протидії захворюванню на туберкульоз.

PDFPrintE-mail

Thursday, 27 November 2014 11:27

Проект Концепції «Національної стратегії протидії захворюванню на туберкульоз до 2020 року» переданий до Адміністрації Президента України.

Read more...

 

Засідання Комітету з регіональної політики Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

PDFPrintE-mail

Friday, 14 November 2014 00:00

11 листопада 2014 року в приміщенні Держслужби України соцзахворювань відбулося засідання Комітету з регіональної політики Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу.

Read more...

 

Національна рада затвердила документи, необхідні для забезпечення отримання фінансування у 2015-2017 роках гранту Глобального фонду

PDFPrintE-mail

Thursday, 30 October 2014 16:12

За результатами засідання Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу, яке відбулось 28 жовтня під головуванням Віце-прем'єр-міністра України Олександра Сича, прийнято ряд важливих рішень,

Read more...

 

ВИСНОВКИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ «КРУГЛОГО СТОЛУ» НА ТЕМУ: «ПОЛІТИЧНІ, ЕКОНОМІЧНІ, СОЦІАЛЬНІ, МЕДИЧНІ, КУЛЬТУРНІ ТА ІНШІ АКТУАЛЬНІ ЧИННИКИ ЕПІДЕМІЇ ТУБЕРКУЛЬОЗУ В УКРАЇНІ: СУЧАСНІ ВИКЛИКИ ТА ШЛЯХИ ПРОТИДІЇ»

PDFPrintE-mail

Monday, 03 November 2014 12:18

2 ЖОВТНЯ 2014 РОКУ                                                                     м. КИЇВ

Державна політика у сфері протидії туберкульозу. У 1995 році Всесвітня організація охорони здоров‘я (ВООЗ) зареєструвала епідемію туберкульозу в Україні.

Read more...

 

Політичні, економічні, соціальні, медичні, культурні та інші актуальні чинники епідемії туберкульозу в Україні: сучасні виклики та шляхи протидії

PDFPrintE-mail

Thursday, 02 October 2014 00:00

02 жовтня 2014 року у приміщенні Міжнародного фонду «Відродження» відбувся «круглий стіл» на тему: «Політичні, економічні, соціальні, медичні, культурні та інші актуальні чинники епідемії туберкульозу в Україні: сучасні виклики та шляхи протидії».

Read more...

 

Регіональні ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу удосконалюють свою роботу

PDFPrintE-mail

Wednesday, 01 October 2014 00:00

Держслужбою України соцзахворювань проведено триденну інформаційну нараду для членів регіональних рад з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу на тему: «Побудова партнерських стосунків з НУО, які виконують гранти Глобального фонду, та реалізація наглядової діяльності». Дану нараду було організовано на виконання плану роботи Національної ради на 2014 рік з метою підвищення рівня знань та навичок членів регіональних рад у питаннях співпраці з НУО, які виконують гранти Глобального фонду, та з питань реалізації наглядової діяльності у виконанні грантів.

Read more...

 
 

Регіони України беруть активну участь у формуванні пропозицій до реформування фтизіатричної служби в Україні

PDFPrintE-mail

Monday, 29 September 2014 00:00

Держслужбою України соцзахворювань спільно з ДУ «Український центр контролю за соціально небезпечними хворобами МОЗ України» та Проектом USAID «Посилення контролю за туберкульозом в Україні» організовано нараду з питань реформування фтизіатричної служби, яка відбулась у Києві 25-26 вересня 2014 року. В ході наради було представлено досвід пілотних регіонів з імплементації моделі амбулаторного лікування хворих на туберкульоз та запропоновано план подальшого вдосконалення системи надання фтизіатричної допомоги. В нараді також взяли участь представники ДУ «Національний інститут фтизіатрії та пульмонології ім. Ф.Г.Яновського НАМН України», Державної пенітенціарної служби України, ДП «Державний експертний центр МОЗ України», головні лікарі регіональних протитуберкульозних закладів та обласних центрів профілактики та боротьби зі СНІДом, ВООЗ, благодійного фонду «Розвиток України», ГО «Інфекційний контроль в Україні», МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні», Фундації «Громадський рух «Українці проти туберкульозу».

Read more...

 
 

Представництво постраждалих від туберкульозу у Національній раді з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

PDFPrintE-mail

Tuesday, 02 September 2014 00:00

Для забезпечення представництва інтересів хворих на туберкульоз та осіб, що постраждали від нього, у Національній раді з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу, у зв’язку з ротацією її складу, Фундація «Громадський рух «Українці проти туберкульозу» оголошує процедуру обрання нової кандидатури до складу Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу як представника сектору людей, хворих на туберкульоз або постраждалих від нього.

З метою забезпечення документального підтвердження щодо прозорого прийняття рішення про делегування повноважень представникові сектору людей, хворих на туберкульоз або постраждалих від нього, просимо зацікавлені сторони до 18:00 30 вересня 2014 року надати на нашу електронну адресу This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it кандидатури до складу Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу від зазначеного сектору.

02.09.2014

 
 

Моніторингова група Комітету з регіональної політики Національної ради здійснила робочу поїздку у Дніпропетровську область

PDFPrintE-mail

Thursday, 25 September 2014 11:52

17-18 вересня 2014 року моніторингова група  Комітету з регіональної політики Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу на чолі із заступником голови Комітету І.М. Горбасенком у складі членів Комітету та їх делегованих представників перебувала з  плановим моніторинговим візитом у Дніпропетровській області.

Read more...

 
 

В столице бесплатно проверят на наличие вирусов гепатита

PDFPrintE-mail

Saturday, 26 July 2014 00:00

28 июля с 11.00 до 16.00 в сквере у памятника Петру Сагайдачному на Контрактовой площади силами пройдет тестирование населения на наличие вирусных гепатитов. Все желающие могут пройти тест в мобильной амбулатории и получить консультацию врача-инфекциониста, сообщили в Киевском городском центре здоровья.

Read more...

 
 

У Києві вшанували пам’ять померлих від СНІДу й пояснили, що потрібне, щоб жили інші

PDFPrintE-mail

Monday, 19 May 2014 09:35

У Києві відбулася меморіальна акція «Імена», присвячена Всесвітньому дню пам’яті людей, які померли від СНІДу.

Read more...

 
 

Новые возможности в лечении сахарного диабета ІІ типа

PDFPrintE-mail

Monday, 19 May 2014 09:26

Согласно результатам исследования ученых из Университета Лаваля (Université Laval), Канада, опубликованным в журнале «Nature Medicine», выявлены ранее не известные молекулы, которые могут быть использованы для лечения инсулинорезистентности и сахарного диабета ІІ типа. Эти молекулы, являющиеся производными омега-3 жирных кислот, способны имитировать некоторые эффекты, сопряженные с выполнением физических упражнений, в частности, связанные с регуляцией уровня глюкозы в крови.

Read more...

 
 

Всесвітній день боротьби з артеріальною гіпертонією

PDFPrintE-mail

Saturday, 10 May 2014 12:38

У другу суботу травня з ініціативи Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я проводиться Всесвітній день боротьби з артеріальною гіпертонією. Підвищений артеріальний тиск або артеріальна гіпертонія – самий грізний фактор розвитку інфаркту міокарда та ішемічного інсульту. Більше 1,5 мільярдів людей у всьому світі страждають цим підступним захворюванням. За даними статистики близько 45 відсотків хворих людей не знають, що вони мають високі цифри артеріального тиску.

Read more...

 
 

Нанокрем с серебром победит ВИЧ

PDFPrintE-mail

Monday, 24 February 2014 10:20

В борьбе с ВИЧ на африканском континенте

В странах Южной Африки вирус иммунодефицита человека распространяется небывалыми темпами. Это связано с тем, что мужчины не желают использовать презервативы. Альтернатива презервативу – вагинальные кремы и гели для женщин оказались также неэффективными. Но ученые в попытках остановить распространение ВИЧ в Африке не опускают руки и уже сегодня добились определенных результатов.

Read more...

 
 

Туберкульоз у Росії мутував і став дуже заразним

PDFPrintE-mail

Friday, 31 January 2014 07:31

Як виявилося, крім масових порушень щодо протоколів лікування туберкульозу за останні 20 років в Росії, значну роль в процесі відіграють біологічні фактори - у "російських" штамів виявлено компенсаторну мутацію. Вона забезпечує не тільки мультирезистентність, але і високу заразність. Результати дослідження, проведеного групою фахівців із Queen Mary University (Лондон, Велика Британія) за участю співробітників Самарського обласного тубдиспансеру, опубліковані в журналі Nature Genetics.

Read more...

 
 

Page 8 of 11

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації