Green Blue Red

Новини

Комітети Верховної Ради підтримали законопроекти щодо змін до оподаткування коштів Глобального фонду

PDFPrintE-mail

Tuesday, 17 April 2012 11:35

Комітет Верховної Ради України з питань охорони здоров’я рекомендує парламенту прийняти в цілому проект Закону України «Про виконання програм Глобальногофонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні» (реєстраційний № 10121).

Read more...

 

У МОЗ активно тривають процедури державних закупівель

PDFPrintE-mail

Tuesday, 17 April 2012 11:32

З метою безперебійного забезпечення лікарськими засобами та виробами медичного призначення пацієнтів, Міністерство охорони здоров'я України з січня 2012 року розпочало процедуру проведення тендерних закупівель. Відповідно до процедури станом на 11.04.2012 державні закупівлі активно тривають.


 

Зокрема за Державною програмою "Централізовані заходи з лікування хворих на гемофілію" розкриття результатів торгів заплановано на 10 травня, за "Загальнодержавною програмою боротьби з онкологічним захворювання на період до 2016 року" (доросла онкологія) - розкриття заплановано на 17, 18, 21, 22, 23 травня, за "Загальнодержавною програмою боротьби з онкологічним захворювання на період до 2016 року" (доросла онкогематологія) розкриття заплановано на 17, 21, 22 травня. Також за цими програмами залишки від потреби 2012 року у регіонах нині становлять: онкологія - 37,5%, онкогематологія - 56%, гемофілія - 54, 7%.

За програмою "Програми і централізовані заходи з профілактики і лікування СНІДу" зібрано заявки з регіонів, триває підготовка "технічного завдання" для надання на розгляд Комітету з конкурсних торгів МОЗ, після чого буде оголошено дату проведення закупівель. На сьогодні, за відповідною програмою у регіонах залишки лікарських засобів сягають 64% від потреби 2012 року, тест-систем - 70%. За програмою "Програми і централізовані заходи по боротьби з туберкульозом" триває збір заявок з регіонів, оголошення тендеру відбудеться найближчим часом. Залишки за відповідною програмою (тест-системи і витратні матеріали) - становлять 23% від потреби 2012 року.

Прес-служба МОЗ України

 

Пацієнти принесли в МОЗ граблі

PDFPrintE-mail

Wednesday, 11 April 2012 08:36

Сьогодні пацієнти зі смертельно небезпечними захворюваннями принесли до Міністерства охорони здоров’я України звернення та граблі. Такою акцією вони вимагають вчасно оголосити державні тендери на закупівлю ліків для них. Пацієнти обурені, що нове керівництво міністерства може наступити на ті ж самі граблі, що й їх попередники, затягуючи тендери на закупівлю ліків, а б’ють ці граблі по них… На граблях відмічено дві дати: 20 квітня -  кінцевий термін, коли повинні бути оголошені тендери, та 31 серпня – термін, коли всі ліки повинні надійти до лікарень. Саме ці дати вказані у зверненні, переданому Міністру охорони здоров’я України Раїсі Богатирьовій разом з граблями до МОЗу, щоб запобігти катастрофі, яка забере життя тисяч українців та зробить десятки тисяч людей інвалідами. «Вперше ми, пацієнти з ВІЛ/СНІДом, туберкульозом, онкологією та гемофілією вийшли разом, щоб нас почуло Міністерство охорони здоров’я та вчасно закупило для нас препарати, від яких залежить наше життя – каже Дмитро Шерембей, ВІЛ-позитивний, Голова Дорадчої ради спільнот з питань доступу до лікування в Україні. - Не варто повторювати схеми попередніх років, наступаючи на ті самі граблі, які  вбивають українців».

 

Read more...

 

Туберкульозні диспансери в Києві шокують хворих

PDFPrintE-mail

Friday, 13 April 2012 09:12

Стаціонарні установи з лікування туберкульозу в столиці в жахливому стані. Якщо оцінювати рівень стаціонарних медичних установ по 5-бальній шкалі, то вони заледве дотягують до 2. Таку оцінку медичним установам столиці в ефірі телеканалу «Київ» дав Владислав Штанько, головний позаштатний спеціаліст з фтизіатрії ГУОЗ м. Києва.

Read more...

 

Половина хворих на туберкульоз - забезпечені громадяни

PDFPrintE-mail

Friday, 13 April 2012 09:10

Пройти обстеження  на туберкульоз можна в будь-якій поліклініці столиці. Крім того, по місту періодично їздять рентген-мобілі, які проводять безкоштовне обстеження. Про це розповів в ефірі телеканалу «Київ» Владислав Штанько, головний позаштатний спеціаліст з фтизіатрії ГУОЗ м. Києва.

Read more...

 

"Мы должны доказать, что мы не дикари"

PDFPrintE-mail

Wednesday, 04 April 2012 06:43

В Минздраве поговорили о реформах

Фото: Валерий Мельников / Коммерсантъ

В пятницу в Министерстве здравоохранения подвели итоги первого года проведения медицинской реформы. Вице-премьер—министр здравоохранения Раиса Богатырева отметила, что одним из ее недостатков является отсутствие информирования граждан о целях и задачах реформы, и поручила региональным подразделениям Минздрава усилить разъяснительную работу среди врачей и пациентов. Первый заместитель главы администрации президента Ирина Акимова пообещала до конца года повысить зарплату врачам, но медики отнеслись к этим обещаниям скептически.

Read more...

 

Послание по случаю Всемирного дня борьбы с туберкулезом

PDFPrintE-mail

Saturday, 17 March 2012 11:19

UNITED NATIONS        NATIONS UNIES

ГЕНЕРАЛЬНЫЙ СЕКРЕТАРЬ

- - -

ПОСЛАНИЕ ПО СЛУЧАЮ ВСЕМИРНОГО ДНЯ БОРЬБЫ С ТУБЕРКУЛЕЗОМ

24 марта 2012 года

В течение слишком длительного времени проблеме туберкулеза не уделялось достаточного внимания. Такое пренебрежительное отношение приводит к неоправданным страданиям: только в 2010 году туберкулезом заболели практически 9 миллионов человек и от него умерли 1,4 миллиона человек, причем 95 процентов из них — в развивающихся странах. По таким показателям туберкулез занимает второе место в числе самых опасных инфекционных заболеваний, являющихся причиной смертности среди взрослого населения мира.

Read more...

 

Нове керівництво Державної служби України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань

PDFPrintE-mail

Thursday, 06 October 2011 12:46

05 жовтня 2011 року у Міністерстві охорони здоров’я України відбулася зустріч ключових партнерів із керівництвом Міністерства охорони здоров’я України та Державної служби України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань.

Read more...

 

Співпраця із Глобальним Фондом для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією

PDFPrintE-mail

Monday, 03 October 2011 10:31

Під час візиту представників Глобального Фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією в Україну відбулася зустріч портфоліо менеджера Глобального Фонду в Україні Ніколаса Кантау і відповідального співробітника Секретаріату Глобального Фонду Шухрата Аріпова із співголовами Коаліції організацій «Зупинимо туберкульоз разом», які представляють в Національній раді з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу сектор громадських організацій та осіб, що постраждали від туберкульозу – головою правління Фундації «Громадський рух «Українці проти туберкульозу» Віталієм Руденком та членом Національної ради, головою правління Міжнародної журналістської асоціації «Здоров’я без кордонів» Ігорем Горбасенко.

Read more...

 

Візит Робочої групи високого рівня щодо заснування Причорноморського Партнерства у сфері протидії туберкульозу до Грузії з 6 по 8 червня 2011 року

PDFPrintE-mail

Tuesday, 14 June 2011 09:48

В період з 6 по 8 червня 2011 року члени робочої групи високого рівня щодо заснування Причорноморського Партнерства у сфері протидії туберкульозу при Комітеті Верховної Ради України з питань охорони здоров’я та представники Міністерства охорони здоров’я України здійснили візит до Грузії, в ході якого провели робочі зустрічі з представниками Парламенту Грузії, Міністерства охорони здоров’я, праці та соціального захисту Грузії, офісу ВООЗ в Грузії з питання встановлення взаємодії у протидії туберкульозу та подальшого розвитку ініціативи Причорноморського Партнерства у сфері протидії туберкульозу.

 

Read more...

 

Львовские ученые заявляют, что нашли микроорганизмы, которые уничтожают раковые клетки

PDFPrintE-mail

Monday, 18 April 2011 06:35

Ученые Львовского института биологии клетки заявляют, что нашли микроорганизм, который расщепляет раковые клетки.

"У нас есть несколько проектов по исследованию клеточных микроорганизмов, однако одним из крупнейших наших достижений является изучение микроорганизма Аргенина, обладающего способностью расщеплять раковые клетки. Теперь на основе этих данных мы разрабатываем методику введения этого организма в больные клетки. Мы намерены продемонстрировать нашу работу и подробно рассказать об этом достижении в рамках предстоящего Фестиваля науки", - рассказывает директор Института биологии клетки Андрей Сибирный.

Джерело:

Корреспондент

 

 
 

В Україні можуть потрапити під амністію 16 тис. в’язнів, з них 5,5 тис. хворі туберкульозом

PDFPrintE-mail

Friday, 08 April 2011 06:16


В Україні з нагоди 20-річчя незалежності планують оголосити амністію і випустити на волю близько 16 тисяч ув'язнених. 5,5 тисяч з тих, яких можуть випустити, хворі на активну форму туберкульозу.

Про це пише київський журнал «Фокус».

Востаннє амністія проводилася 2 роки тому. Зараз в Україні перебувають в ув'язненні близько 155 тисяч осіб.

Як передбачається, половина тих, кого планують випустити по амністії цього року (8 тис. осіб), - засуджені вперше за злочини невеликої тяжкості, а також вчинили злочини з необережності.

Крім цього, на волі можуть виявитися 1.4 тисяч неповнолітніх, близько тисячі літніх людей у ​​віці понад 60 років і 717 інвалідів першої групи.

Також близько 2 тисячам ув'язнених в рамках амністії пропонується скоротити термін удвічі.

Видання відзначає, що ув'язнені нерідко платять хабарі за те, щоб потрапити під амністію, звільнитися через хворобу, або ж перевестися в місце покарання з менш суворим режимом.

Всього за роки незалежності України було проведено 16 амністій, завдяки яким на волю вийшло 162 тисячі осіб.

Згідно зі статистикою, 38% з тих, хто потрапив під умовно-дострокове звільнення, знову скоюють злочини.

 

 
 

Украинцы с редкими заболеваниями обречены на муки

PDFPrintE-mail

Wednesday, 02 March 2011 06:38

Лечение синдрома Гоше у детей финансируется на 25%, а взрослые должны искать миллионы сами


 

 

Read more...

 
 

Почти половина украинских врачей - пенсионеры

PDFPrintE-mail

Thursday, 10 February 2011 09:58

Почти половина украинских врачей - пенсионеры
В Украине не хватает 46 тысяч врачей и 20 тысяч младших медицинских специалистов.

Read more...

 
 

Третина чеських лікарів звільняється: уся надія на армію

PDFPrintE-mail

Thursday, 10 February 2011 09:56

Безпрецедентна ситуація в чеській медицині: на знак протесту проти низької зарплатні третина усіх чеських лікарів написали заяви про звільнення. Уряд у Празі ламає голову, як уникнути колапсу системи охорони здоров’я.

 
 

Школа адвокації, комунікації та соціальної мобілізації у сфері протидії захворюванню на туберкульоз

PDFPrintE-mail

Monday, 31 January 2011 08:46

Інформаційне повідомлення

Шановні панове!

За останні роки в світі та Україні приділяється багато уваги боротьбі із туберкульозом. Однак, для досягнення цілі Глобального партнерства «Зупинити туберкульоз» (STOP TB) – виявляти 70% нових випадків захворювання та успішно виліковувати 85% таких випадків – необхідно вийти за межі медичних проблем (вдосконалення діагностики, розробка нових ліків і вакцин) та приділити увагу численним соціальним, економічним, правовим та політичним проблемам, які впливають на результати боротьби із туберкульозом.

Read more...

 
 

Создана вакцина для лечения наркомании

PDFPrintE-mail

Tuesday, 25 January 2011 15:08

 

 
 

Есть кому подписать договор, и есть кому за него отчитаться?

PDFPrintE-mail

Wednesday, 12 January 2011 15:51

Автор: Виктория СОРОКОПУД

В июле в Украине с медиавизитом, посвященным программам профилактики и лечения ВИЧ/СПИДа, проблемам туберкулеза, побывали представители иностранных СМИ, в частности немецкие, австрийские и польские журналисты. Инициированный Глобальным фондом для борьбы со СПИДом, туберкулезом и малярией (ГФ) и поддержанный Международным альянсом по ВИЧ/СПИД в Украине, Фондом Рината Ахметова «Развитие Украины» и Всеукраинской сетью людей, живущих с ВИЧ/СПИД, визит проходил в достаточно нестандартном формате. За пять дней иностранные журналисты успели побывать в гостях у тех, кто, согласно результатам многочисленных исследований, наиболее подвержен риску инфицирования ВИЧ и нередко имеет двойной (ВИЧ/туберкулез) диагноз — потребителей инъекционных наркотиков (ПИН), женщин коммерческого секса (ЖКС), мужчин, практикующих секс с мужчинами (МСМ), «детей улицы» и заключенных. По словам специалиста по работе со СМИ Глобального фонда Марселы Роджо, данный пресс-тур был организован для того, чтобы страны, являющиеся донорами ГФ, увидели, какие и в каких масштабах программы он поддерживает и насколько они эффективны сегодня. Кроме того, очень скоро Украина впервые получит от ГФ «туберкулезный» грант, суммарный объем которого при успешном преодолении первого двухлетнего рубежа составит 98 млн. долларов.

Read more...

 
 

Расследование. Как подделывают лекарства в Украине. Список

PDFPrintE-mail

Wednesday, 12 January 2011 15:02

Расследование. Как подделывают лекарства в Украине. Список

В Госинспекции по контролю качества лекарственных средств рассказали, какие лекарства чаще всего подделывают в Украине, и как это делается. Кстати: подделывают чаще те лекарства, которые рекламируют активнее других.

Read more...

 
 

Чудесное средство — очередная афера

PDFPrintE-mail

Wednesday, 12 January 2011 14:51

Доказательства эффективности препарата тамифлю производства швейцарской фармацевтической компании Roche как средства для профилактики воспаления легких при гриппе отсутствуют! К такому выводу пришла авторитетная международная независимая группа ученых Cochrane Collaboration.

Read more...

 
 

Page 10 of 11

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації