Green Blue Red

Новини

Найден безопасный способ лечения болезни Альцгеймера

PDFPrintE-mail

Wednesday, 01 August 2018 05:35

Мозг мышей подвергался воздействую импульсных ультразвуковых волн.

Ученые из Университета Тохоку в Японии выяснили, что ультразвуковые волны могут вылечить болезнь Альцгеймера без каких-либо побочных эффектов. Их исследование опубликовано в журнале Brain Stimulation.

Read more...

 

У Китаї виявили новий вірус СНІДу, що передається через кашель

PDFPrintE-mail

Wednesday, 13 January 2010 11:10

Серед китайців паніка через невідому хворобу. Її охрестили "новим СНІДом", але психіатри вважають, що йдеться про психологічну епідемію.

Read more...

 

Нет вакцин. Смерть у порога.

PDFPrintE-mail

Friday, 27 July 2018 05:45

Ольга ГолубовськаКИЇВ. 25 липня. УНН. Інфекцію не можна побачити, а у токсину, який викликає ботулізм, немає смакових якостей. Проте, кожен з нас щохвилини перебуває безпосередньо поруч із ворогом і може захворіти страшною інфекцією навіть від маленького шматочка улюблених ласощів. УНН попросив ведучого інфекціоніста країни, професора, завідуючу кафедри інфекційних хвороб національного медичного університету імені О.О.Богомольця Ольгу Голубовську розповісти, яка картина з інфекційними захворюваннями в Україні насправді.

Read more...

 

Хто захистить українських громадян від епідемії туберкульозу?!

PDFPrintE-mail

Friday, 25 December 2009 11:55

25 грудня, о 9:30, у приміщенні Інформаційного агентства УНІАН за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 4 відбулася прес-конференція на тему: Державний бюджет України і конституційне право громадян на здоров’я. Хто захистить українських громадян від епідемії туберкульозу?!

Read more...

 

Ще раз про переслідування журналістів в Україні в зв’язку з їх професійною діяльністю. Проблема туберкульозу замовчується.

PDFPrintE-mail

Tuesday, 10 July 2018 08:18

27 вересня 2017 року у Брюсселі група депутатів Європарламенту організувала круглий стіл «Порушення прав людини, обмеження свободи слова і політичні репресії в Україні».

Read more...

 

Отчет минздрава: Израиль отстает от развитых стран по числу врачей, медсестер и больничных мест

PDFPrintE-mail

Monday, 02 July 2018 07:06

В воскресенье, 1 июля, министерство здравоохранения Израиля опубликовало отчет о состоянии государственной системы здравоохранения по сравнению со странами OECD. В отчете приведены данные по состоянию на 2016 год.

Read more...

 

Медики назвали хворобу, яка сигналізує про ризик розвитку раку

PDFPrintE-mail

Sunday, 24 June 2018 21:03

Цукровий діабет другого типу може сигналізувати про ранню стадію раку підшлункової залози, з’ясувала група американських учених. Висновки дослідників опубліковані в журналі Національного інституту онкології США.

Read more...

 

ДНЕПРОПЕТРОВЩИНА ЛИДИРУЕТ ПО КОЛИЧЕСТВУ БОЛЬНЫХ ТУБЕРКУЛЕЗОМ

PDFPrintE-mail

Sunday, 24 June 2018 21:01

Самый высокий уровень заболеваемости туберкулезом — в Днепропетровской, Одесской, Херсонской и Кировоградской областях, а в общем Украина заняла 4-е место среди стран Европы и СНГ по уровню заболеваемости туберкулезом. Об этом сообщается в ежегодном отчете Всемирной организации здоровья, сообщает интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

Read more...

 

Діабет і туберкульоз

PDFPrintE-mail

Monday, 18 June 2018 13:44

14 червня 2018 року у Комітеті з питань охорони здоров’я Верховної Ради України відбувся круглий стіл «Цукровий діабет. Міжнародний досвід. Проблеми та можливості в Україні», участь у якому взяв Ігор Горбасенко, співголова Всеукраїнської Коаліції організацій «Зупинимо туберкульоз разом», член Національної Ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу.

Read more...

 

О презервативах

PDFPrintE-mail

Friday, 03 April 2009 06:04

Джерело http://play.ukr.net/player.swf?key=key/d2af92e98bdbab6eaef4f229c327032f

 

Прорыв в медицине: найден новый способ лечения рака

PDFPrintE-mail

Wednesday, 13 June 2018 15:57

Американские ученые разработали новый метод лечения невосприимчивых к традиционной терапии раковых опухолей.

Read more...

 
 

ВОЗ рассказала о болезнях и бактериях, которые приобрели устойчивость к антибиотикам. Полный список

PDFPrintE-mail

Wednesday, 13 June 2018 15:54

В понедельник, 27 февраля 2017 года Всемирная организация здравоохранения опубликовала список заболеваний, которые приобрели устойчивость к ныне используемым для лечения антибиотикам.

Read more...

 
 

Все страны ООН объявили войну супербактериям

PDFPrintE-mail

Wednesday, 13 June 2018 15:52

193 страны-члена ООН подписали декларацию о борьбе с супербактериями - устойчивыми к лекарствам болезнетворными организмами. Об этом сообщает Русская служба ВВС.

Read more...

 
 

ВОЗ: недиагностированные случаи туберкулеза составляют 25%

PDFPrintE-mail

Wednesday, 13 June 2018 15:46

Верховная Рада должна принять национальную программу по борьбе с туберкулезом в Украине на 2018-2021 годы, потому что ежегодно этой болезнью заражаются около 30 тыс. человек. Такое мнение председатель правления благотворительной организации "Фонд "Общественное движение "Украинцы против туберкулеза" Виталий Руденко высказал на пресс-конференции на тему: "Ускорение на пути ликвидации туберкулеза в Украине".

Read more...

 
 

РАДА ЦЕРКОВ ВПЕРШЕ ЗАЯВЛЯЄ ПРО ОБМЕЖЕННЯ СВОБОДИ ВИРАЖЕННЯ ПОГЛЯДІВ В УКРАЇНІ

PDFPrintE-mail

Wednesday, 13 June 2018 15:43

ВРЦ-w.gifВсеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій звернула увагу Глави держави на упереджений, вибірковий підхід співробітників Адміністрації Президента України до функціонування сервісу «Електронні петиції».

Read more...

 
 

Найтвердіші камені в нирках дроблять без розрізів і проколів

PDFPrintE-mail

Wednesday, 13 June 2018 15:41

— При лікуванні твердих каменів у нир­ках не завжди допомагає процедура їх дистанційного роздроблення ударними хвилями — літотрипсія. Тоді застосовуємо новітній метод лікування RIRS. Так називається ретроградна внутрішньониркова хірургія, — розповідає уролог, керівник львівської клініки UROSVIT Василь Матвіїв.

Read more...

 
 

Ученые рассказали, когда в мире появился туберкулез

PDFPrintE-mail

Wednesday, 13 June 2018 15:37

Первый случай зафиксировали 245 миллионов лет назад.

Read more...

 
 

Учені усунули наслідки деменції за допомогою препарату для астматиків

PDFPrintE-mail

Wednesday, 13 June 2018 15:34

Вчені з Університету Темпл заявили про те, що вони розкрили раніше невідомі аспекти розвитку нейродегенеративних захворювань і, використовуючи ці знання, частково усунули їх. Як повідомляє Naked Science, дослідникам вдалося повернути пам'ять піддослідним мишам.  

Read more...

 
 

Число хворих на рак зростає і буде зростати

PDFPrintE-mail

Friday, 08 June 2018 04:48

Американські дослідники з програми Global Burden of Disease Study (GBD) зробили заяву про те, що в світі ростуть випадки захворюваності на рак. Вчені висловили свою думку про збільшення статистики онкологічних захворювань: причинами її зростання експерти бачать об’єктивні чинники.

Read more...

 
 

Медицинский прорыв: ученые научились уничтожать супербактерии

PDFPrintE-mail

Monday, 04 June 2018 04:56

Десятилетия чрезмерного использования антибиотиков привели к тому, что многие бактериальные штаммы потеряли к ним чувствительность. Ситуация становится угрожающей: в недавнем докладе Министерства здравоохранения Великобритании появилось предупреждение, что к 2050 году антибиотикоустойчивые бактерии будут убивать до 10 млн человек в год.

Read more...

 
 

Page 3 of 11

Офіційний сайт Солом'янської районної в місті Києві адміністрації

Контактна інформація: sitchen@ukr.netsitchen194@gmail.com